Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

vrijdag 30 september 2022
Alle thuiswedstrijden van vrijdag 30 september 2022 zijn afgelast
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:15 MO12-4 Lizzie van Gastel
Tess Geers
veld 2 - AB
16:45 - 17:45 MO9-1 Siem Leijdekkers
Kira Tollenaar
Pepijn van Kampen
Yris Jongenotter
veld 1
16:45 - 17:45 MO9-2 Siem Leijdekkers
Isabel Saaltink
Nikki Pannekeet
veld 1
17:00 - 18:00 Keepers JO12-1/MO14-2/MO14-3 Frank de Man
Lisa Pijnacker
veld 4 half
17:00 - 18:00 Keepers MO12-1/MO12-3/MO12-4 Frank de Man
Lisa Pijnacker
veld 4 half
17:00 - 18:00 Keepers MO12-2/MO14-4/MO14-5 Frank de Man
Lisa Pijnacker
veld 4 half
17:15 - 18:45 MO14-2 Dionne Mannke
Frank Walraven
veld 3 - AB
17:15 - 18:45 MO14-3 Eline Mannke veld 3 - CD
17:45 - 18:45 JO10-1 Siem Leijdekkers
Pepijn van Kampen
veld 1
17:45 - 18:45 JO9-1 Siem Leijdekkers
Jitta Spruit
veld 1
17:45 - 18:45 MO10-1 Siem Leijdekkers
Guusje van der Lubbe
Veerle van der Have
veld 1
17:45 - 18:45 MO10-2 Siem Leijdekkers
Wouter Chompff
veld 1
18:00 - 19:00 Keepers JO16-2/JO14-1/MO14-1/MO16-4 Frank de Man
Lisa Pijnacker
veld 4 half
18:00 - 19:00 Keepers JO18-1/JO16-1/MO18-1 Frank de Man
Lisa Pijnacker
veld 4 half
18:00 - 19:30 MO14-4 Olivia van Gastel
Yente Schols
veld 2 - CD
18:30 - 20:00 MO16-2 Hans Laoh veld 2 - AB
18:45 - 21:00 trimhockey maandag vroeg Peter Herbert
Saskia Appels
veld 3
19:00 - 20:30 MO14-5 Eline Mannke veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MO18-1 Corvin Janssen
Iris van de Wiel
veld 1 - CD
19:15 - 20:15 Keepers H1/D1/DO25-1/MO16-1 Frank de Man veld 4 half
19:30 - 21:00 MO18-3 Frank Walraven
Robert Mannke
veld 2 - CD
20:00 - 21:30 MO18-2 Hans Laoh veld 2 - AB
20:45 - 22:15 trimhockey maandag 20.45 Joeri Bertels veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:15 JO14-2 Olivier Abee veld 4 half
16:45 - 18:15 MO12-2 Charlotte van Duffelen
Marilene Meijerink
veld 2 - AB
16:45 - 18:15 MO12-3 Emilie Bloemers
Jolien van de Leur
veld 2 - CD
16:45 - 18:15 MO14-1 Bart van Raalte
Julia Vis
Lynn Eijkelhof
veld 1 - CD
17:15 - 18:45 JO14-1 Lisa Pijnacker veld 1 - AB Hockeywerkt T2
17:15 - 18:45 JO16-2 veld 3 - CD Hockeywerkt T1
18:30 - 20:00 MO12-1 Dirk Doop
Ralph Wagemakers
veld 2 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 Joachim van der Have
Martijn van Duffelen
veld 2 - AB
18:45 - 20:15 JO16-1 Gijs van Wijk
Olivier Abee
veld 1 - AB
18:45 - 20:15 JO18-1 Marc Becht
Hidde Frenk
veld 1 - CD
18:45 - 20:15 MO16-3 veld 3 - CD Hockeywerkt T1
18:45 - 20:15 MO16-4 veld 4 half Hockeywerkt T2
18:45 - 20:15 MO18-4 Bart van Raalte veld 3 - AB
20:00 - 20:15 D1 fysiek training Trainingsgroep veld 2
20:15 - 20:30 H1 Strafcorners Trainingsgroep veld 1
20:15 - 21:45 Dames 1 Dirk Doop veld 2
20:15 - 21:45 Dames O25-1 veld 4 half Hockeywerkt T2
20:15 - 21:45 Dames O25-2 veld 3 - CD Hockeywerkt T1
20:15 - 21:45 JO18-2 Bastiaan van Gils
Floris van den Tweel
veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Marc Becht veld 1
22:00 - 22:15 H1 Strafcorners Trainingsgroep veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 F 1e jaars groep Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
Hans Laoh
Pepijn van Kampen
veld 1
15:45 - 16:45 instroomtraining jongste jeugd Trainingsgroep veld 4 half Thijs Bos?
15:45 - 16:45 F 2e jaars groep Evi Voskuil
Siem Leijdekkers
veld 1 - AB
15:45 - 16:45 JO10-1 Bart van Raalte
Pepijn van Kampen
veld 1 - CD
15:45 - 16:45 JO9-1 Bart van Raalte
Danielle de Haan
Ibbe Hortensius
veld 1 - CD
15:45 - 16:45 MIXO8-2 Evi Voskuil
Siem Leijdekkers
veld 1 - AB
15:45 - 16:45 MO8-1 Siem Leijdekkers
Quinty Wagemakers
veld 1 - AB
15:45 - 16:45 MO8-3 Siem Leijdekkers
Hans Laoh
veld 1 - AB
16:45 - 18:15 MO12-4 Eva van der Linden
Mirte van Nieuwenborg
veld 2 - AB
17:00 - 18:00 Funkey Anne Glas
Loek van Nieuwenborg
Daniella van Nieuwenborg
Raya Walraven
veld 4 half
17:00 - 18:00 MO10-1 Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
Dionne Mannke
Lieke Graalman
Nynke Boeijinga
veld 1
17:00 - 18:00 MO10-2 Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
Wouter Chompff
Hans Laoh
veld 1
17:00 - 18:00 MO9-1 Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
Marit Leunis
Nina van Jeveren
veld 1
17:00 - 18:00 MO9-2 Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
Madelief Plaisier
Pepijn van Kampen
veld 1
18:30 - 20:00 JO12-1 Loek van Nieuwenborg
Tjerk van Nieuwenborg
veld 1 - CD
18:30 - 20:00 MO14-2 Dionne Mannke
Frank Walraven
veld 2 - CD
18:30 - 20:00 MO18-2 Hans Laoh veld 1 - AB
18:45 - 20:15 MO16-2 Bart van Raalte veld 2 - AB
20:15 - 21:45 Dames 2 Bart van Raalte veld 1 - AB
20:15 - 21:45 Heren 2 Tjerk van Nieuwenborg veld 1 - CD
20:15 - 21:45 MO18-3 Frank Walraven
Robert Mannke
veld 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MO12-1 Bart van Raalte
Charlotte van Duffelen
Marilene Meijerink
Ralph Wagemakers
veld 1 - AB
16:45 - 18:15 MO12-2 Fransje Derksen
Nina Schulenklopper
veld 1 - CD
16:45 - 18:15 MO12-3 Elin Anker
Jolien van de Leur
veld 2 - AB
16:45 - 18:15 MO14-3 Eline Mannke veld 2 - CD
17:00 - 18:30 MO14-4 Olivia van Gastel veld 3 - AB
17:00 - 18:30 MO14-5 Lieke Graalman
Nynke Boeijinga
veld 3 - CD
17:30 - 19:00 JO14-1 Lisa Pijnacker HCRB - AB + trainer HCRB
17:30 - 19:00 JO14-2 HCRB - CD HCRB-trainers
17:45 - 19:15 MO16-4 Dionne Mannke veld 4 half
18:30 - 20:00 JO12-1 Joop ter Horst veld 3 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 Joachim van der Have
Martijn van Duffelen
veld 1 - CD
18:30 - 20:00 MO18-1 Christiaan de Waal
Dirk Doop
veld 1 - AB
18:45 - 20:15 JO18-1 Hidde Frenk
Olivier Böhmer
veld 2 - CD
18:45 - 20:15 JO18-2 Olivier Abee veld 3 - AB
18:45 - 20:15 MO14-1 Bart van Raalte veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 Gijs van Wijk HCRB - AB + 1x HCRB trainer?
19:00 - 20:30 JO16-2 HCRB - CD HCRB-trainers
19:30 - 21:00 MO16-3 Dionne Mannke veld 4 half
20:00 - 20:15 D1 Strafcorners Trainingsgroep veld 1
20:15 - 20:30 H1 Strafcorners Trainingsgroep veld 2
20:15 - 22:00 Dames 1 Dirk Doop
Ramon Nieuwenhoff
veld 1
20:30 - 22:00 Heren 1 Marc Becht veld 2
20:30 - 22:00 Heren 30-1 veld 3
22:00 - 22:15 H1 Strafcorners Trainingsgroep veld 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 trimhockey vrijdag Saskia Appels veld 1
16:45 - 18:15 MO18-4 Bart van Raalte veld 1 - AB
18:00 - 18:45 Keeperscarrousel JJ Casper Kaub
Noor Bangert
veld 1 - CD
18:30 - 19:30 Instroom Jun veld 4 half Dames1
18:45 - 20:15 Dames O25-2 Bart van Raalte veld 1
20:15 - 21:45 Dames 2 Bart van Raalte veld 1 samen met DO25-1
20:15 - 21:45 Dames O25-1 Bart van Raalte veld 1 Samen met D2
Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
27-9    Bestuursvergadering
27-9    Bestuursvergadering
4-10    JJ Speelbegeleiders avond
Hele agenda
Handige links