Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 M8E1 Hidde Frenk
Siem Leijdekkers
Veerle van der Have
Vienna Dirksz
Benjamin van Jaarsveld
Pepijn van Kampen
veld 1
16:15 - 17:15 M8E2 Hidde Frenk
Lieke Graalman
Siem Leijdekkers
veld 1
16:15 - 17:15 M8E3 Hidde Frenk
Isa Boegheim
Siem Leijdekkers
veld 1
17:00 - 18:00 Keep MD1-MD2-MD3-MC2-JD1 Frank de Man
Rik van Tussenbroek
Lisa Pijnacker
Noor Bangert
Tess Maas
veld 4 half
17:15 - 18:45 MD2 Charlotte van Duffelen
Marilene Meijerink
veld 1 - AB
17:15 - 18:45 MD3 Eline Mannke
Lieke van Hooidonk
veld 1 - CD
17:15 - 18:45 MD4 Olivia van Gastel
Yente Schols
veld 2 - AB
17:15 - 18:45 MD5 Julia Wawrzyniak
Sietske Marinusse
veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Keep MB1-MB2-MC1-JC1-JB2 Frank de Man
Rik van Tussenbroek
Lisa Pijnacker
veld 4 half
18:45 - 20:00 Instroom Jun veld 2 - CD Door Elise Verzijl en Rose Visser (Dames1) op 13/9, 20/9 en 27/9
18:45 - 21:00 trimhockey maandag 18.45_19.45 Peter Herbert
Saskia Appels
veld 3
19:00 - 20:00 Keepers JA1-JB1-MB3-MB4-MA3 Frank de Man
Rik van Tussenbroek
Lisa Pijnacker
veld 4 half
19:00 - 20:30 MA3 Frank Walraven
Robert Mannke
veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Corvin Janssen
Noa Liem
veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Hans Laoh veld 1 - AB
20:30 - 21:30 Keepers H1-D1-D2-MA1 Frank de Man
Rik van Tussenbroek
veld 4 half
20:45 - 22:15 trimhockey maandag 20.45 veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MA4 Bart van Raalte veld 4 half
17:00 - 18:30 JC1 Gijs van Wijk
Olivier Abee
veld 1 - AB
17:00 - 18:30 JC2 Ijsbrand van der Linde
Milan Staring
veld 2 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Micha Sarneel
Sam de Joode
veld 2 - CD
17:00 - 18:30 MC1 Dirk Doop
Zoë van den Heuvel
veld 1 - CD
17:00 - 18:30 MC4 Tijmen Breen veld 3 - AB
18:30 - 20:00 JB2 Gijs van Wijk veld 3 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Joachim van der Have veld 4 half
18:30 - 20:00 MD1 Hidde Frenk
Ralph Wagemakers
veld 1 - AB
18:45 - 20:15 JA1 Robert Noall veld 2 - CD
18:45 - 20:15 JB1 Floor Planteydt
Olaf de Groot
veld 1 - CD
18:45 - 20:15 MA1 Bart van Raalte veld 2 - AB
18:45 - 20:15 MC3 Anna van de Hoef
Marijn van der Kraan
veld 3 - AB
20:00 - 20:15 D1 fysiek training Trainingsgroep veld 1 - AB o.l.v. Ruud Broekhuizen
20:15 - 22:00 Dames 1 Dirk Doop
Ruud Broekhuizen
veld 1
20:30 - 22:00 Dames 3 Bart van Raalte veld 4 half
20:30 - 22:00 Heren 1 Robert Noall
Gerrit-Jan Ankoné
veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 F 1e jaars groep Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
veld 1
15:45 - 16:45 F 2e jaars groep Siem Leijdekkers veld 1 - AB
15:45 - 16:45 Instroom JJ veld 4 half Thijs Bos?
15:45 - 16:45 J6E1 Bart van Raalte veld 1 - CD
15:45 - 16:45 JF1 Danielle de Haan
Siem Leijdekkers
veld 1 - AB
15:45 - 16:45 MF1 Madelief Plaisier
Marit Leunis
Nina van Jeveren
Siem Leijdekkers
veld 1 - AB
16:45 - 18:15 MC5 Lieke Arreman
Merel Smit
veld 3 - AB
16:45 - 18:15 MD5 Eva Ehlert
Sietske Marinusse
veld 3 - CD
17:00 - 18:00 Funkey Lizzie van Gastel
Loek van Nieuwenborg
Tess Geers
veld 4 half
17:00 - 18:00 M6E1 Bart van Raalte
Julia Harteveld
Siem Leijdekkers
Sterre van Wensem
veld 2 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Annefloor Bloemers
Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
Sura van den Heuvel
veld 2 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Bart van Raalte
Siem Leijdekkers
veld 1
17:00 - 18:00 M8E2 Bart van Raalte
Emma de Frankrijker
Siem Leijdekkers
Tara Staring
veld 1
17:00 - 18:00 M8E3 Bart van Raalte
Mirte van Nieuwenborg
Nynke Boeijinga
Siem Leijdekkers
Xenna Verkaik
veld 1
17:00 - 18:30 MA2 veld 2 - CD Hockeywerkt trainer
18:30 - 20:00 JA2 veld 3 - CD Hockeywerkt trainer
18:30 - 20:00 JD1 Loek van Nieuwenborg
Tjerk van Nieuwenborg
veld 1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Hans Laoh veld 2 - AB
18:30 - 20:00 MB3 Peter Herbert veld 4 half
18:30 - 20:00 MB4 veld 2 - CD Hockeywerkt trainer
18:45 - 20:15 Dames 4 Bart van Raalte veld 1 - AB
20:00 - 21:30 MA3 Frank Walraven
Robert Mannke
veld 2 - CD
20:15 - 21:45 Dames 2 Bart van Raalte veld 1 - AB
20:15 - 21:45 Heren 2 Tjerk van Nieuwenborg veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MB3 Bart van Raalte veld 4 half
16:45 - 18:15 MD2 Dionne Mannke
Estée Walraven
veld 3 - AB
16:45 - 18:15 MD3 Eva van der Linden veld 2 - CD
16:45 - 18:15 MD4 Emilie Bloemers
Jolien van de Leur
veld 2 - AB
17:00 - 18:30 JC1 Gijs van Wijk
Olivier Abee
veld 1 - CD
17:00 - 18:30 JC2 Jonas Abee
Milan Staring
veld 3 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Demi Schulenklopper
Hidde Frenk
Ralph Wagemakers
veld 1 - AB
18:30 - 20:00 JB2 Gerrit-Jan Ankoné veld 4 half
18:30 - 20:00 MB1 Amber van Wanrooij veld 2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Dirk Doop veld 2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Joachim van der Have veld 3 - AB
18:45 - 20:15 JA1 Martijn van Duffelen
Olivier Böhmer
veld 1 - CD
18:45 - 20:15 JB1 Floor Planteydt
Jaap Frankema
veld 3 - CD
18:45 - 20:15 MA1 Bart van Raalte
Robert Noall
veld 1 - AB
20:00 - 20:15 D1 Strafcorners Trainingsgroep veld 2 - AB
20:15 - 20:30 H1 Strafcorners Trainingsgroep veld 1 - AB
20:15 - 22:00 Dames 1 Ramon Nieuwenhoff
Dirk Doop
veld 2
20:30 - 22:00 Heren 1 Robert Noall
Gerrit-Jan Ankoné
veld 1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Gerard Boks
Robert Smithuis
veld 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 trimhockey vrijdag Saskia Appels veld 1
16:30 - 17:30 J6E1 Bart van Raalte
Isis Kok
Jitta Spruit
veld 1
16:30 - 17:30 M6E1 Bart van Raalte
Fos de Groot
Nils van der Zijde
veld 1
16:30 - 17:30 M6E2 Bart van Raalte
Eleonore Visser
Sophie Louwerse
veld 1
17:00 - 18:30 MB4 veld 2 - CD Hockeywerkt trainer
17:00 - 18:30 MC5 veld 2 - AB Hockeywerkt trainer
17:30 - 18:30 Keeperscarrousel JJ Casper Kaub
Lisa Pijnacker
Noor Bangert
veld 4 half
18:15 - 19:45 Dames 4 Bart van Raalte veld 1 - CD
18:15 - 19:45 MC3 Quinte Krol veld 1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 veld 2 - CD Hockeywerkt trainer
18:30 - 20:00 MC4 Arthur Lasschuyt
Werner Boegheim
veld 2 - AB & 1x trainer Hockeywerkt
19:45 - 21:15 Dames 2 Bart van Raalte veld 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 veld 1 - AB Hockeywerkt
20:00 - 21:30 MA4 veld 2 - AB Hockeywerkt trainer
Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
29-10    Klaverjassen
1-11    informatieavond zaalhocke
11-11    Bestuursvergadering
26-11    Klaverjassen
8-12    Algemene Leden Vergaderin
17-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
Hele agenda
Handige links