Wedstrijdschema
laat schema zien voor

15 januari | jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
MF1 46870 Klein Zwitserland MF9 33 08:55 10:00 'S-GRAVENHAGE info
  deel C  
* AFGELAST *
MF1 Goudse MHC JF1 0 10:30 11:00 uit -   info
Indien de competitie tegen andere clubjes wordt afgelast, is dit plan B
JF1 46579 VMHC Pollux JF1 29 09:40 10:30 VLAARDINGEN info
* AFGELAST *
JF1 Goudse MHC MF1 10:30 11:00 veld 4, half   info
Indien de competitie tegen andere clubjes wordt afgelast, is dit plan B

15 januari | junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
MB2 Goudse MHC MB3 0 10:45 11:15 uit -   info
MB3 Goudse MHC MB2 10:45 11:15 veld 1  info
MD3 Goudse MHC JD1 0 09:30 10:00 uit -   info
MD4 Goudse MHC MD5 0 09:00 uit -   info
MD5 Goudse MHC MD4 09:00 veld 1  info
JD1 Goudse MHC MD3 09:30 10:00 veld 2  info

15 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
M8E1 zaal 33521 H.C. Derby M8E1 0 11:20 11:50 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
M8E1 zaal 33498 R.H.V. Leonidas M8E3 0 10:00 10:30 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
M8E2 zaal 33879 OMHC M8E2 30 11:10 12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
M8E2 zaal 33923 Hockey Club Wateringse Veld M8E1 30 11:50 12:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
MA2 zaal 45862 HC Capelle MA1 0 15:20 15:50 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
MA2 zaal 45650 Hockey Club Rotterdam MA9 0 14:00 14:30 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
MA3 zaal 45356 HV Bleiswijk MA3 40 14:45 15:55 DORDRECHT
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
MA3 zaal 44942 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3 40 14:05 15:15 DORDRECHT
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
MA4 zaal 45093 HC De IJssel MA3 25 12:55 13:50 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
MA4 zaal 45552 HV Victoria MA5 25 11:35 12:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
MC1 zaal 39783 HV Bleiswijk MC1 40 11:45 13:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
MC1 zaal 39883 LOHC MC2 40 12:25 13:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
MC3 zaal 40984 G.H.C. RAPID MC2 0 12:00 12:30 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
MC3 zaal 40943 HV Bleiswijk MC2 0 13:20 13:50 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
ZAALBLOK 44965 ZAAL Victoria MA5 - IJssel MA3 25 12:45 13:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
ZAALBLOK 40900 ZAAL Rapid MC2 - Bleiswijk MC2 0 13:10 13:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
ZAALBLOK 45666 ZAAL Rotterdam MA9 - Capelle MA1 0 15:10 15:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
ZAALBLOK 31275 ZAAL Berkel-Rodenrijs J6E4 - Ypenburg J6E1 0 09:10 09:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
ZAALBLOK 33470 ZAAL Leonidas M8E3 - Derby M8E1 0 11:10 11:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
J6E1 zaal 31268 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E4 0 08:00 08:30 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
J6E1 zaal 31256 HC Ypenburg J6E1 0 09:20 09:50 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
JA1 zaal 44265 Hockey Club Rotterdam JA2 20 14:20 15:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
JA1 zaal 44549 R.H.V. Leonidas JA1 20 13:40 14:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1


Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
9-3    Bestuursvergadering
25-3    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links