Wedstrijdschema
laat schema zien voor

18 december | junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
MC2 !Reservering Training 10:00 veld 1  info
Reservering voor training 10-12 uur

18 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
M6E1 zaal 32543 Klein Zwitserland M6E1 0 09:20 09:50 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
M6E1 zaal 32569 hdm M6E1 0 08:00 08:30 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
M6E2 zaal 31458 Dordrechtse Mixed Hockey Club M6E3 35 09:45 10:50 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
M6E2 zaal 31456 G.H.C. RAPID M6E1 35 09:05 10:10 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
M8E1 zaal 34073 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E3 20 10:20 11:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
M8E1 zaal 34022 R.H.V. Leonidas M8E3 20 09:40 10:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
M8E3 zaal 33322 LOHC M8E5 40 11:20 12:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
M8E3 zaal 33348 HC Alphen M8E3 40 12:00 13:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
MA2 zaal 45151 HC Alphen MA2 25 3 3 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
MA2 zaal 44795 HC Capelle MA1 25 1 3 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
MA3 zaal 45181 G.H.C. RAPID MA4 25 6 0 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
MA3 zaal 44919 Hockey Club Rotterdam MA4 25 4 1 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
MB1 zaal 44051 D.H.C. Hudito MB1 0 0 0 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
MB1 zaal 43644 HC Pijnacker MB1 0 0 1 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
MC1 zaal 39427 De Kieviten MC1 25 0 3 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
MC1 zaal 39514 Hockey Club Rotterdam MC3 25 3 1 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
MC3 zaal 40615 HC Waddinxveen MC2 0 5 2 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
MC3 zaal 40574 HC De IJssel MC3 0 2 5 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
ZAALBLOK 43048 ZAAL Pijnacker MB1 - Zoetermeer MB2 0 13:10 13:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
ZAALBLOK 40517 ZAAL Waddinxveen MC2 - IJssel MC3 0 11:10 11:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
ZAALBLOK 32519 ZAAL HDM M6E1 - Klein Zwitserland M6E1 0 09:10 09:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
J6E1 zaal 31036 HC Ypenburg J6E1 35 11:05 12:10 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
J6E1 zaal 31042 Dordrechtse Mixed Hockey Club J6E1 35 11:45 12:50 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
JB1 zaal 42150 Berkel Rodenrijs JB2 25 5 5 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
JB1 zaal 42165 Hockey Club Rotterdam JB3 25 3 6 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4


Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
9-3    Bestuursvergadering
25-3    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links