Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 dec 46494 LOHC D8
40
11:20 13:00 uit route
13 mrt 13647 LOHC D9
40
uit route
20 mrt 13737 Groen-Geel D10
thuis
27 mrt 13782 D.H.C. Hudito D5
30
uit route
3 apr 13882 Scoop Delft D2
30
thuis
10 apr 13916 HV Victoria D10
20
uit route
24 apr 14029 HC Schiedam D7
thuis
8 mei 14065 Schoonhovense MHC D1
thuis
15 mei 14150 R.H.V. Leonidas D11
20
uit route
22 mei 14224 R.H.V. Leonidas D17
thuis
29 mei 14331 DSHC D5
25
uit route
12 jun 14382 LOHC D8
thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop Delft D2 11 29 9 2 0 42 11 0
2 Leonidas D11 11 23 7 2 2 33 15 0
3 Leiden D8 10 22 6 4 0 32 13 0
4 Gouda D2 10 21 7 0 3 36 11 0
5 Schiedam D7 11 19 6 1 4 31 23 0
6 DSHC D5 11 16 5 1 5 19 22 0
7 Victoria D10 11 16 5 1 5 14 26 0
8 Schoonhoven D1 11 15 4 3 4 19 20 0
9 HUDITO D5 11 10 3 1 7 16 18 0
10 Leonidas D17 11 7 2 1 8 15 33 0
11 Groen-Geel D10 11 6 1 3 7 6 28 0
12 Leiden D9 11 1 0 1 10 8 51 0

  DSHC D5Gouda D2-OGroen-Geel D10HUDITO D5Leiden D9Leiden D8Leonidas D11Victoria D10Leonidas D17Scoop Delft D2-OSchoonhoven D1Schiedam D7
DSHC D5   0-1 1-0 1-2 3-2 2-1 5-3
Gouda D2-O 0-2   2-1 8-0 3-2 6-1
Groen-Geel D10 1-1 0-7   1-1 0-5 0-3 2-3
HUDITO D5 1-2   1-2 3-0 3-3 0-2
Leiden D9 0-4   1-12 0-1 1-4 0-2 3-6
Leiden D8 3-2 0-0   2-2 2-2 2-1
Leonidas D11 5-1 4-1 3-2   4-1 1-0 1-2
Victoria D10 1-0 1-3   2-0 0-5 2-2
Leonidas D17 1-4 2-0 1-4 0-3   1-4 0-5
Scoop Delft D2-O 4-1 2-1 1-0 9-0 3-3  
Schoonhoven D1 0-5 4-0 2-2 4-1 0-5  
Schiedam D7 2-0 2-1 2-3 3-4 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Gouda D2-O Leiden D9 8-0 Definitief
.. Leonidas D17 Schiedam D7 0-5 Definitief
.. Leonidas D11 DSHC D5 5-1 Definitief
.. Schoonhoven D1 Leiden D8 2-2 Definitief
.. Victoria D10 Groen-Geel D10 1-0 Definitief
.. Scoop Delft D2-O HUDITO D5 1-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. HUDITO D5 Victoria D10 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D10 Gouda D2-O 0-7 Definitief
.. Leiden D9 Schoonhoven D1 0-2 Definitief
.. Leiden D8 Leonidas D11 2-2 Definitief
.. DSHC D5 Leonidas D17 3-2 Definitief
.. Schiedam D7 Scoop Delft D2-O 3-4 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Leonidas D17 Leiden D8 1-4 Definitief
.. Schoonhoven D1 Groen-Geel D10 4-0 Definitief
.. Leonidas D11 Leiden D9 3-2 Definitief
.. Gouda D2-O HUDITO D5 2-1 Definitief
.. Victoria D10 Scoop Delft D2-O 0-5 Definitief
.. DSHC D5 Schiedam D7 5-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. HUDITO D5 Schoonhoven D1 0-2 Definitief
.. Scoop Delft D2-O Gouda D2-O 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D10 Leonidas D11 0-5 Definitief
.. Leiden D9 Leonidas D17 1-4 Definitief
.. Leiden D8 DSHC D5 3-2 Definitief
.. Schiedam D7 Victoria D10 2-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. DSHC D5 Leiden D9 1-0 Definitief
.. Gouda D2-O Victoria D10 6-1 Definitief
.. Schoonhoven D1 Scoop Delft D2-O 0-5 Definitief
.. Leonidas D11 HUDITO D5 4-1 Definitief
.. Leiden D8 Schiedam D7 2-1 Definitief
.. Leonidas D17 Groen-Geel D10 2-0 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Schiedam D7 Gouda D2-O 2-0 Definitief
.. Leiden D9 Leiden D8 1-12 Definitief
.. Groen-Geel D10 DSHC D5 1-1 Definitief
.. HUDITO D5 Leonidas D17 3-3 Definitief
.. Scoop Delft D2-O Leonidas D11 3-3 Definitief
.. Victoria D10 Schoonhoven D1 2-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Leiden D9 Schiedam D7 3-6 Definitief
.. Leiden D8 Groen-Geel D10 0-0 Definitief
.. DSHC D5 HUDITO D5 0-1 Definitief
.. Leonidas D17 Scoop Delft D2-O 1-4 Definitief
.. Leonidas D11 Victoria D10 4-1 Definitief
.. Schoonhoven D1 Gouda D2-O 0-5 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Gouda D2-O Leonidas D11 3-2 Definitief
.. Victoria D10 Leonidas D17 2-0 Definitief
.. HUDITO D5 Leiden D8 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D10 Leiden D9 1-1 Definitief
.. Schiedam D7 Schoonhoven D1 2-2 Definitief
.. Scoop Delft D2-O DSHC D5 4-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Groen-Geel D10 Schiedam D7 2-3 Definitief
.. Leonidas D11 Schoonhoven D1 1-0 Definitief
.. Leonidas D17 Gouda D2-O 1-4 Definitief
.. Leiden D9 HUDITO D5 0-4 Definitief
.. Leiden D8 Scoop Delft D2-O 2-2 Definitief
.. DSHC D5 Victoria D10 1-2 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Schoonhoven D1 Leonidas D17 4-1 Definitief
.. Leonidas D11 Schiedam D7 1-2 Definitief
.. Gouda D2-O DSHC D5 0-2 Definitief
.. Victoria D10 Leiden D8 1-3 Definitief
.. Scoop Delft D2-O Leiden D9 9-0 Definitief
.. HUDITO D5 Groen-Geel D10 1-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Leiden D9 Victoria D10 0-1 Definitief
.. Groen-Geel D10 Scoop Delft D2-O 0-3 Definitief
.. DSHC D5 Schoonhoven D1 2-1 Definitief
.. Schiedam D7 HUDITO D5 2-1 Definitief
.. Leonidas D17 Leonidas D11 0-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
  Leiden D8 Gouda D2-O 13:00 Sportpark de Krogt
ZONDAG 13 MAART 2022
  DSHC D5 Leonidas D11 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel D10 Victoria D10 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 Scoop Delft D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden D8 Schoonhoven D1 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Gouda D2-O Sportpark de Krogt
  Schiedam D7 Leonidas D17 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 20 MAART 2022
  Gouda D2-O Groen-Geel D10 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leonidas D11 Leiden D8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 DSHC D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Leiden D9 Schoonhoven-Oost
  Scoop Delft D2-O Schiedam D7 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 HUDITO D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 27 MAART 2022
  Groen-Geel D10 Schoonhoven D1 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 Gouda D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden D8 Leonidas D17 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Leonidas D11 Sportpark de Krogt
  Schiedam D7 DSHC D5 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft D2-O Victoria D10 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 3 APRIL 2022
  DSHC D5 Leiden D8 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda D2-O Scoop Delft D2-O Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leonidas D11 Groen-Geel D10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 Leiden D9 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 HUDITO D5 Schoonhoven-Oost
  Victoria D10 Schiedam D7 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Groen-Geel D10 Leonidas D17 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 Leonidas D11 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden D9 DSHC D5 Sportpark de Krogt
  Schiedam D7 Leiden D8 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft D2-O Schoonhoven D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 Gouda D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 APRIL 2022
  DSHC D5 Groen-Geel D10 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda D2-O Schiedam D7 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leiden D8 Leiden D9 Sportpark de Krogt
  Leonidas D11 Scoop Delft D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 HUDITO D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Victoria D10 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 8 MEI 2022
  Gouda D2-O Schoonhoven D1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D10 Leiden D8 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 DSHC D5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam D7 Leiden D9 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft D2-O Leonidas D17 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 Leonidas D11 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 15 MEI 2022
  DSHC D5 Scoop Delft D2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leiden D8 HUDITO D5 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Groen-Geel D10 Sportpark de Krogt
  Leonidas D11 Gouda D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 Victoria D10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Schiedam D7 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 22 MEI 2022
  Gouda D2-O Leonidas D17 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO D5 Leiden D9 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam D7 Groen-Geel D10 Sportpark HC Schiedam
  Schoonhoven D1 Leonidas D11 Schoonhoven-Oost
  Scoop Delft D2-O Leiden D8 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 DSHC D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 29 MEI 2022
  DSHC D5 Gouda D2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel D10 HUDITO D5 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D8 Victoria D10 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Scoop Delft D2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D17 Schoonhoven D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D7 Leonidas D11 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Gouda D2-O Leiden D8 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO D5 Schiedam D7 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D11 Leonidas D17 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 DSHC D5 Schoonhoven-Oost
  Scoop Delft D2-O Groen-Geel D10 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 Leiden D9 Sportpark Kralingseweg (Victoria)

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links