Kies een ander team :
JA1 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 dec 44142 H.C. Derby JA1
15
10:45 11:30 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
19 dec 44499 Hockey Club Rotterdam JA2
15
12:05 12:50 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
8 jan 44291 HC Ypenburg JA1
0
16:20 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
8 jan 44424 R.H.V. Leonidas JA1
0
15:00 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
15 jan 44265 Hockey Club Rotterdam JA2
20
15:20 16:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
15 jan 44549 R.H.V. Leonidas JA1
20
14:40 15:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
6 feb 44641 G.H.C. RAPID JA1
25
13:15 14:10 thuis Ackers, Sporthal De
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
6 feb 44588 Berkel Rodenrijs JA1
25
13:55 14:50 thuis Ackers, Sporthal De
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
13 feb 44497 H.C. Derby JA1
45
15:25 16:40 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
13 feb 44548 G.H.C. RAPID JA1
45
14:45 16:00 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
20 feb 44492 Berkel Rodenrijs JA1
25
15:15 16:10 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
20 feb 44718 HC Ypenburg JA1
25
15:55 16:50 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ypenburg JA1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Leonidas JA1Berkel-Rodenrijs JA1Rotterdam JA2Derby JA1Gouda JA1Rapid JA1Ypenburg JA1
Leonidas JA1  
Berkel-Rodenrijs JA1  
Rotterdam JA2  
Derby JA1  
Gouda JA1  
Rapid JA1  
Ypenburg JA1  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs JA1 Leonidas JA1 14:30 Schiedam Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs JA1 Rapid JA1 15:50 Schiedam Hockey Dome
  Leonidas JA1 Rapid JA1 15:10 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Derby JA1 Rotterdam JA2 12:10 Dreef, Sporthal De
  Gouda JA1 Derby JA1 11:30 Dreef, Sporthal De
  Rotterdam JA2 Gouda JA1 12:50 Dreef, Sporthal De
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Derby JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 18:10 Rotterdam Hockey Dome
  Gouda JA1 Ypenburg JA1 16:50 Dick van Dijkhal
  Gouda JA1 Leonidas JA1 15:30 Dick van Dijkhal
  Leonidas JA1 Ypenburg JA1 16:10 Dick van Dijkhal
  Rotterdam JA2 Derby JA1 17:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam JA2 Berkel-Rodenrijs JA1 18:50 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Derby JA1 Rapid JA1 17:20 Hoefslag, Sporthal De
  Derby JA1 Ypenburg JA1 16:00 Hoefslag, Sporthal De
  Gouda JA1 Rotterdam JA2 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JA1 Rotterdam JA2 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JA1 Gouda JA1 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Rapid JA1 Ypenburg JA1 16:40 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs JA1 Derby JA1 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JA1 Derby JA1 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam JA2 Rapid JA1 17:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam JA2 Ypenburg JA1 18:50 Rotterdam Hockey Dome
  Ypenburg JA1 Rapid JA1 18:10 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Derby JA1 Leonidas JA1 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Gouda JA1 Rapid JA1 14:10 Ackers, Sporthal De
  Gouda JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 14:50 Ackers, Sporthal De
  Rapid JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 13:30 Ackers, Sporthal De
  Ypenburg JA1 Leonidas JA1 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Ypenburg JA1 Derby JA1 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs JA1 Rotterdam JA2 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  Derby JA1 Gouda JA1 16:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JA1 Gouda JA1 16:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JA1 Derby JA1 17:20 Hoefslag, Sporthal De
  Ypenburg JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg JA1 Rotterdam JA2 12:50 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Rapid JA1 Rotterdam JA2 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JA1 Leonidas JA1 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rotterdam JA2 Leonidas JA1 14:40 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs JA1 Gouda JA1 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs JA1 Ypenburg JA1 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg JA1 Gouda JA1 16:50 Ring Pass Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links