Kies een ander team :
H2 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 34493 Hockeyclub Barendrecht H4
25
14:35 15:50 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
12 dec 34475 HC Pijnacker H3
25
13:55 15:10 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
23 jan 34399 Hockey Club Rotterdam H5
20
17:45 18:55 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
23 jan 34413 R.H.V. Leonidas H18
20
18:25 19:35 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
30 jan 34439 HC Pijnacker H3
30
15:30 16:50 thuis Viergang, Sportcentrum
  Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
 
30 jan 34434 HV Spijkenisse H2
30
14:50 16:10 uit Viergang, Sportcentrum
  Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
 
6 feb 34736 HV Spijkenisse H2
0
14:40 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
6 feb 34727 Hockey Club Rotterdam H5
0
16:00 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
13 feb 34646 HC Delfshaven H1
0
12:40 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
13 feb 34655 R.H.V. Leonidas H18
0
14:00 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
20 feb 34628 Hockeyclub Barendrecht H4
25
14:55 16:10 thuis Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
 
20 feb 34616 HC Delfshaven H1
25
14:15 15:30 uit Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht H4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delfshaven H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas H18 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pijnacker H3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam H5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spijkenisse H2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Rotterdam H5Spijkenisse H2Gouda H2Barendrecht H4Leonidas H18Pijnacker H3Delfshaven H1
Rotterdam H5  
Spijkenisse H2  
Gouda H2  
Barendrecht H4  
Leonidas H18  
Pijnacker H3  
Delfshaven H1  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Barendrecht H4 Pijnacker H3 14:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht H4 Gouda H2 15:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Delfshaven H1 Leonidas H18 14:10 Akkers, Sporthal De
  Pijnacker H3 Gouda H2 15:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Spijkenisse H2 Delfshaven H1 14:50 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse H2 Leonidas H18 13:30 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Delfshaven H1 Rotterdam H5 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Leonidas H18 Barendrecht H4 14:10 Akkers, Sporthal De
  Leonidas H18 Spijkenisse H2 13:30 Akkers, Sporthal De
  Pijnacker H3 Delfshaven H1 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Pijnacker H3 Rotterdam H5 16:50 Rotterdam Hockey Dome
  Spijkenisse H2 Barendrecht H4 14:50 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Delfshaven H1 Spijkenisse H2 14:50 Schiedam Hockey Dome
  Delfshaven H1 Pijnacker H3 13:30 Schiedam Hockey Dome
  Leonidas H18 Rotterdam H5 18:15 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas H18 Gouda H2 19:35 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam H5 Gouda H2 18:55 Leonidas Hockey Dome
  Spijkenisse H2 Pijnacker H3 14:10 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Barendrecht H4 Delfshaven H1 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Gouda H2 Pijnacker H3 16:50 Viergang, Sportcentrum
  Pijnacker H3 Spijkenisse H2 15:30 Viergang, Sportcentrum
  Rotterdam H5 Delfshaven H1 16:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam H5 Barendrecht H4 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Spijkenisse H2 Gouda H2 16:10 Viergang, Sportcentrum
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Barendrecht H4 Leonidas H18 16:10 Emerald, sporthal
  Gouda H2 Spijkenisse H2 15:30 Dick van Dijkhal
  Gouda H2 Rotterdam H5 16:50 Dick van Dijkhal
  Pijnacker H3 Leonidas H18 16:50 Emerald, sporthal
  Pijnacker H3 Barendrecht H4 15:30 Emerald, sporthal
  Spijkenisse H2 Rotterdam H5 16:10 Dick van Dijkhal
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Barendrecht H4 Spijkenisse H2 16:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht H4 Rotterdam H5 15:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Gouda H2 Delfshaven H1 13:30 Dick van Dijkhal
  Gouda H2 Leonidas H18 14:50 Dick van Dijkhal
  Leonidas H18 Delfshaven H1 14:10 Dick van Dijkhal
  Rotterdam H5 Spijkenisse H2 16:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Delfshaven H1 Gouda H2 15:30 Schiedam Hockey Dome
  Delfshaven H1 Barendrecht H4 16:50 Schiedam Hockey Dome
  Gouda H2 Barendrecht H4 16:10 Schiedam Hockey Dome
  Leonidas H18 Pijnacker H3 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam H5 Pijnacker H3 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam H5 Leonidas H18 15:30 Leonidas Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links