Kies een ander team :
D2 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 35270 MHC Forescate D2
40
14:00 15:10 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
12 dec 35250 L.S.C. ALECTO D4
40
13:20 14:30 thuis Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
9 jan 34978 OMHC D2
0
16:20 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
9 jan 34962 MHC Forescate D2
0
15:00 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
16 jan 35107 LOHC D5
40
15:00 16:10 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
16 jan 35127 L.S.C. ALECTO D4
40
15:40 16:50 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
23 jan 35410 HC Alphen D4
0
15:00 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
23 jan 35394 LOHC D5
0
16:20 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
13 feb 35202 HC Pijnacker D2
20
15:20 16:10 thuis Swanla, Sportcentrum
  Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
 
13 feb 35216 OMHC D2
20
16:00 16:50 uit Swanla, Sportcentrum
  Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
 
20 feb 35438 HC Pijnacker D2
25
15:15 16:10 uit Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
20 feb 35449 HC Alphen D4
25
14:35 15:30 uit Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto D4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphen D4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forescate D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gouda D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leiden D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommoord D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pijnacker D2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Forescate D2Alecto D4Leiden D5Ommoord D2Gouda D2Pijnacker D2Alphen D4
Forescate D2  
Alecto D4  
Leiden D5  
Ommoord D2  
Gouda D2  
Pijnacker D2  
Alphen D4  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Forescate D2 Alecto D4 15:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Forescate D2 Gouda D2 15:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Gouda D2 Alecto D4 14:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Ommoord D2 Leiden D5 15:50 Swanla, Sportcentrum
  Pijnacker D2 Ommoord D2 14:30 Swanla, Sportcentrum
  Pijnacker D2 Leiden D5 15:10 Swanla, Sportcentrum
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Alphen D4 Alecto D4 15:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen D4 Ommoord D2 14:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Forescate D2 Leiden D5 14:30 Vliethorst, Sporthal De
  Forescate D2 Pijnacker D2 15:50 Vliethorst, Sporthal De
  Leiden D5 Pijnacker D2 15:10 Vliethorst, Sporthal De
  Ommoord D2 Alecto D4 15:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Alecto D4 Alphen D4 16:10 Viergang, Sportcentrum
  Gouda D2 Ommoord D2 16:50 Dick van Dijkhal
  Gouda D2 Forescate D2 15:30 Dick van Dijkhal
  Ommoord D2 Forescate D2 16:10 Dick van Dijkhal
  Pijnacker D2 Alphen D4 16:50 Viergang, Sportcentrum
  Pijnacker D2 Alecto D4 15:30 Viergang, Sportcentrum
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Alecto D4 Leiden D5 15:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto D4 Gouda D2 16:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alphen D4 Forescate D2 18:50 Vliethorst, Sporthal De
  Forescate D2 Ommoord D2 17:30 Vliethorst, Sporthal De
  Leiden D5 Gouda D2 16:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Ommoord D2 Alphen D4 18:10 Vliethorst, Sporthal De
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Alecto D4 Forescate D2 14:10 Viergang, Sportcentrum
  Alecto D4 Pijnacker D2 13:30 Viergang, Sportcentrum
  Alphen D4 Leiden D5 16:10 Dick van Dijkhal
  Gouda D2 Leiden D5 16:50 Dick van Dijkhal
  Gouda D2 Alphen D4 15:30 Dick van Dijkhal
  Pijnacker D2 Forescate D2 14:50 Viergang, Sportcentrum
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Forescate D2 Alphen D4 14:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Gouda D2 Pijnacker D2 16:10 Swanla, Sportcentrum
  Leiden D5 Forescate D2 13:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Leiden D5 Alphen D4 14:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Ommoord D2 Gouda D2 16:50 Swanla, Sportcentrum
  Ommoord D2 Pijnacker D2 15:30 Swanla, Sportcentrum
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Alecto D4 Ommoord D2 12:10 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Alphen D4 Pijnacker D2 16:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen D4 Gouda D2 15:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Leiden D5 Alecto D4 11:30 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden D5 Ommoord D2 12:50 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Pijnacker D2 Gouda D2 16:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links