Kies een ander team :
D3 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 35838 LOHC DJ15
0
14:00 14:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
12 dec 35820 Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ41-C
0
15:20 15:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
19 dec 36333 HC Capelle DJ1
45
10:10 11:25 uit Wasbeek, Sportcomplex De
  Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
 
19 dec 36344 MHC Voorhout DJ21-C
45
10:50 12:05 uit Wasbeek, Sportcomplex De
  Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
 
16 jan 36090 Hockey Club Rotterdam DJ4
25
14:35 15:30 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
16 jan 36072 D.H.C. Hudito DJ2
25
15:15 16:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
30 jan 35694 MHC Voorhout DJ21-C
25
15:15 16:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
30 jan 35696 Hockey Club Rotterdam DJ4
25
14:35 15:30 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
13 feb 35997 D.H.C. Hudito DJ2
0
16:20 16:50 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
13 feb 35948 Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ41-C
0
15:00 15:30 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
20 feb 36270 HC Capelle DJ1
40
13:00 14:10 thuis Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
20 feb 36223 LOHC DJ15
40
12:20 13:30 uit Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HUDITO DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leiden DJ15 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorhout DJ21-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zoetermeer DJ41-C 0 0 0 0 0 0 0 0

  Gouda DJ1HUDITO DJ2Capelle DJ1Leiden DJ15Voorhout DJ21-CZoetermeer DJ41-CRotterdam DJ4
Gouda DJ1  
HUDITO DJ2  
Capelle DJ1  
Leiden DJ15  
Voorhout DJ21-C  
Zoetermeer DJ41-C  
Rotterdam DJ4  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Gouda DJ1 Leiden DJ15 14:30 Dick van Dijkhal
  Gouda DJ1 Zoetermeer DJ41-C 15:50 Dick van Dijkhal
  Leiden DJ15 Zoetermeer DJ41-C 15:10 Dick van Dijkhal
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Capelle DJ1 Gouda DJ1 11:25 Wasbeek, Sportcomplex De
  HUDITO DJ2 Leiden DJ15 12:30 Schiedam Hockey Dome
  HUDITO DJ2 Rotterdam DJ4 13:50 Schiedam Hockey Dome
  Leiden DJ15 Rotterdam DJ4 13:10 Schiedam Hockey Dome
  Voorhout DJ21-C Capelle DJ1 10:45 Wasbeek, Sportcomplex De
  Voorhout DJ21-C Gouda DJ1 12:05 Wasbeek, Sportcomplex De
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Capelle DJ1 Leiden DJ15 12:50 Schenkel, Sporthal
  Rotterdam DJ4 Capelle DJ1 11:30 Schenkel, Sporthal
  Rotterdam DJ4 Leiden DJ15 12:10 Schenkel, Sporthal
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Gouda DJ1 Rotterdam DJ4 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Gouda DJ1 HUDITO DJ2 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam DJ4 HUDITO DJ2 16:50 Rotterdam Hockey Dome
  Voorhout DJ21-C Leiden DJ15 16:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer DJ41-C Voorhout DJ21-C 15:30 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer DJ41-C Leiden DJ15 16:50 Zoetermeer Hockey Dome
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Capelle DJ1 Voorhout DJ21-C 12:10 Schiedam Hockey Dome
  HUDITO DJ2 Capelle DJ1 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Voorhout DJ21-C HUDITO DJ2 12:50 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Capelle DJ1 HUDITO DJ2 14:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Gouda DJ1 Voorhout DJ21-C 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam DJ4 Gouda DJ1 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam DJ4 Voorhout DJ21-C 16:50 Rotterdam Hockey Dome
  Zoetermeer DJ41-C HUDITO DJ2 13:30 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer DJ41-C Capelle DJ1 14:50 Zoetermeer Hockey Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Capelle DJ1 Rotterdam DJ4 11:30 Schenkel, Sporthal
  Capelle DJ1 Zoetermeer DJ41-C 12:50 Schenkel, Sporthal
  HUDITO DJ2 Voorhout DJ21-C 14:10 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden DJ15 HUDITO DJ2 13:30 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden DJ15 Voorhout DJ21-C 14:50 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Zoetermeer DJ41-C Rotterdam DJ4 12:10 Schenkel, Sporthal
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  HUDITO DJ2 Zoetermeer DJ41-C 16:10 Dick van Dijkhal
  HUDITO DJ2 Gouda DJ1 16:50 Dick van Dijkhal
  Zoetermeer DJ41-C Gouda DJ1 15:30 Dick van Dijkhal
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Gouda DJ1 Capelle DJ1 14:10 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden DJ15 Capelle DJ1 14:50 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden DJ15 Gouda DJ1 13:30 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Rotterdam DJ4 Zoetermeer DJ41-C 14:10 Korf Sporthal de
  Voorhout DJ21-C Rotterdam DJ4 14:50 Korf Sporthal de
  Voorhout DJ21-C Zoetermeer DJ41-C 13:30 Korf Sporthal de

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links