Kies een ander team :
D11 zaal

Teamfoto



Nog 13 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 35587 HGC D2
30
11:50 13:10 uit Oudendijk, Sporthal
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
12 dec 35603 Leidse Hockey Club Roomburg D3
30
12:30 13:50 uit Oudendijk, Sporthal
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
13 dec !Oefenwedstrijd Oekraine
25
09:25 10:15 uit Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
19 dec 35248 Groen-Geel / HGC D2
0
11:40 12:30 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
19 dec 35281 R.H.V. Leonidas D5
0
13:00 13:50 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
16 jan 35112 Groen-Geel D2
0
16:00 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
16 jan 35128 Berkel Rodenrijs D5
0
14:40 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
23 jan 35485 Berkel Rodenrijs D5
25
14:15 15:30 uit Zijde, Sporthal De
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
23 jan 35512 HGC D2
25
14:55 16:10 thuis Zijde, Sporthal De
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
30 jan 35000 Leidse Hockey Club Roomburg D3
40
12:40 14:10 thuis Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
30 jan 35031 LOHC D3
40
12:00 13:30 uit Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
6 feb 35336 R.H.V. Leonidas D5
40
14:40 16:10 thuis Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
 
6 feb 35352 LOHC D3
40
14:00 15:30 thuis Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs D5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda D11-C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen-Geel D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HGC D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leiden D3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roomburg D3 0 0 0 0 0 0 0 0

  Leiden D3Roomburg D3HGC D2Leonidas D5Groen-Geel / HGC D2Berkel-Rodenrijs D5Gouda D11-C
Leiden D3  
Roomburg D3  
HGC D2  
Leonidas D5  
Groen-Geel / HGC D2  
Berkel-Rodenrijs D5  
Gouda D11-C  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  HGC D2 Gouda D11-C 13:10 Oudendijk, Sporthal
  Roomburg D3 HGC D2 12:30 Oudendijk, Sporthal
  Roomburg D3 Gouda D11-C 13:50 Oudendijk, Sporthal
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Groen-Geel / HGC D2 Gouda D11-C 12:30 Dick van Dijkhal
  Leonidas D5 Groen-Geel / HGC D2 13:10 Dick van Dijkhal
  Leonidas D5 Gouda D11-C 13:50 Dick van Dijkhal
ZONDAG 2 JANUARI 2022
  HGC D2 Berkel-Rodenrijs D5 13:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Leiden D3 HGC D2 12:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Leiden D3 Berkel-Rodenrijs D5 13:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs D5 Groen-Geel / HGC D2 16:10 Dick van Dijkhal
  Gouda D11-C Groen-Geel / HGC D2 16:50 Dick van Dijkhal
  Gouda D11-C Berkel-Rodenrijs D5 15:30 Dick van Dijkhal
  HGC D2 Roomburg D3 18:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas D5 HGC D2 17:30 Leonidas Hockey Dome
  Roomburg D3 Leonidas D5 18:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs D5 Gouda D11-C 15:30 Zijde, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs D5 HGC D2 16:50 Zijde, Sporthal De
  Gouda D11-C HGC D2 16:10 Zijde, Sporthal De
  Leiden D3 Groen-Geel / HGC D2 16:10 Oudendijk, Sporthal
  Roomburg D3 Groen-Geel / HGC D2 15:30 Oudendijk, Sporthal
  Roomburg D3 Leiden D3 16:50 Oudendijk, Sporthal
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Gouda D11-C Roomburg D3 14:10 Leiden/ Wearhouse.NL Dome
  Groen-Geel / HGC D2 HGC D2 18:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Groen-Geel / HGC D2 Leonidas D5 17:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC D2 Leonidas D5 18:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Leiden D3 Gouda D11-C 13:30 Leiden/ Wearhouse.NL Dome
  Leiden D3 Roomburg D3 14:50 Leiden/ Wearhouse.NL Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Gouda D11-C Leonidas D5 16:10 Leiden/ Wearhouse.NL Dome
  Gouda D11-C Leiden D3 15:30 Leiden/ Wearhouse.NL Dome
  Groen-Geel / HGC D2 Berkel-Rodenrijs D5 14:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Groen-Geel / HGC D2 Roomburg D3 13:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Leiden D3 Leonidas D5 16:50 Leiden/ Wearhouse.NL Dome
  Roomburg D3 Berkel-Rodenrijs D5 14:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs D5 Roomburg D3 14:50 Zijde, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs D5 Leonidas D5 13:30 Zijde, Sporthal De
  Groen-Geel / HGC D2 Leiden D3 12:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC D2 Groen-Geel / HGC D2 12:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC D2 Leiden D3 11:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Leonidas D5 Roomburg D3 14:10 Zijde, Sporthal De
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs D5 Leiden D3 16:10 Oostmeer, Sporthal de
  Leonidas D5 Berkel-Rodenrijs D5 15:30 Oostmeer, Sporthal de
  Leonidas D5 Leiden D3 16:50 Oostmeer, Sporthal de

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links