Kies een ander team :
JB1 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 42060 HC De Hoeksche Waard JB1
25
14:15 15:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
12 dec 42094 Hockey Club Rotterdam JB3
25
13:35 14:30 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
18 dec 42150 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB2
25
12:15 13:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
18 dec 42165 Hockey Club Rotterdam JB3
25
11:35 12:30 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
9 jan 42389 HC Pijnacker JB1
30
11:50 12:50 uit Viergang, Sportcentrum
  Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
 
9 jan 42405 Berkel Rodenrijs JB2
30
11:10 12:10 uit Viergang, Sportcentrum
  Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
 
16 jan 42225 HC Pijnacker JB1
0
14:20 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
16 jan 42212 R.H.V. Leonidas JB2
0
13:00 13:30 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
22 jan 42285 HC De Hoeksche Waard JB1
30
15:10 16:10 thuis Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
22 jan 42314 VMHC Pollux JB1
30
15:50 16:50 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
5 feb 41910 VMHC Pollux JB1
0
14:20 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
5 feb 41895 R.H.V. Leonidas JB2
0
13:00 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pijnacker JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pollux JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotterdam JB3 0 0 0 0 0 0 0 0

  Rotterdam JB3Gouda JB1Hoeksche Waard JB1Leonidas JB2Pollux JB1Berkel-Rodenrijs JB2Pijnacker JB1
Rotterdam JB3  
Gouda JB1  
Hoeksche Waard JB1  
Leonidas JB2  
Pollux JB1  
Berkel-Rodenrijs JB2  
Pijnacker JB1  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs JB2 Pijnacker JB1 12:30 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs JB2 Pollux JB1 13:50 Ackers, Sporthal De
  Hoeksche Waard JB1 Gouda JB1 15:10 Rotterdam Hockey Dome
  Pijnacker JB1 Pollux JB1 13:10 Ackers, Sporthal De
  Rotterdam JB3 Hoeksche Waard JB1 15:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam JB3 Gouda JB1 14:30 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Gouda JB1 Rotterdam JB3 12:30 Rotterdam Hockey Dome
  Gouda JB1 Berkel-Rodenrijs JB2 13:10 Rotterdam Hockey Dome
  Hoeksche Waard JB1 Leonidas JB2 12:30 Leonidas Hockey Dome
  Pijnacker JB1 Leonidas JB2 13:50 Leonidas Hockey Dome
  Pijnacker JB1 Hoeksche Waard JB1 13:10 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam JB3 Berkel-Rodenrijs JB2 13:50 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs JB2 Gouda JB1 12:10 Viergang, Sportcentrum
  Pijnacker JB1 Berkel-Rodenrijs JB2 11:30 Viergang, Sportcentrum
  Pijnacker JB1 Gouda JB1 12:50 Viergang, Sportcentrum
  Pollux JB1 Rotterdam JB3 13:00 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JB1 Leonidas JB2 14:20 Polderpoort, Sporthal de
  Rotterdam JB3 Leonidas JB2 13:40 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Gouda JB1 Pijnacker JB1 14:50 Dick van Dijkhal
  Hoeksche Waard JB1 Pollux JB1 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JB1 Berkel-Rodenrijs JB2 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas JB2 Pijnacker JB1 14:10 Dick van Dijkhal
  Leonidas JB2 Gouda JB1 13:30 Dick van Dijkhal
  Pollux JB1 Berkel-Rodenrijs JB2 14:10 Tienvoet, Sporthal De
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Gouda JB1 Hoeksche Waard JB1 16:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JB1 Hoeksche Waard JB1 15:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JB1 Gouda JB1 16:50 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs JB2 Rotterdam JB3 14:50 Zijde, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs JB2 Leonidas JB2 13:30 Zijde, Sporthal De
  Leonidas JB2 Rotterdam JB3 14:10 Zijde, Sporthal De
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Gouda JB1 Pollux JB1 14:50 Dick van Dijkhal
  Gouda JB1 Leonidas JB2 13:30 Dick van Dijkhal
  Hoeksche Waard JB1 Rotterdam JB3 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JB1 Pijnacker JB1 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas JB2 Pollux JB1 14:10 Dick van Dijkhal
  Rotterdam JB3 Pijnacker JB1 16:10 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Pijnacker JB1 Rotterdam JB3 11:30 Emerald, sporthal
  Pollux JB1 Pijnacker JB1 12:50 Emerald, sporthal
  Rotterdam JB3 Pollux JB1 12:10 Emerald, sporthal
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs JB2 Hoeksche Waard JB1 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JB2 Berkel-Rodenrijs JB2 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JB2 Hoeksche Waard JB1 16:50 Leonidas Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links