Kies een ander team :
JC2 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 41103 Hockeyclub Barendrecht JC2
45
09:25 10:40 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
12 dec 41064 G.H.C. RAPID JC2
45
08:45 10:00 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
19 dec 41270 R.H.V. Leonidas JC2
30
10:10 11:10 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
19 dec 41293 HC De Hoeksche Waard JC1
30
09:30 10:30 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
8 jan 41406 HV Victoria JC4
20
12:00 12:50 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
8 jan 41389 G.H.C. RAPID JC2
20
11:20 12:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
22 jan 41509 HC Alphen JC2
25
13:55 14:50 uit Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
22 jan 41480 HV Victoria JC4
25
13:15 14:10 uit Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
5 feb 41168 Hockeyclub Barendrecht JC2
0
11:00 11:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
5 feb 41210 R.H.V. Leonidas JC2
0
12:20 12:50 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
12 feb 41695 HC Alphen JC2
0
12:20 12:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
12 feb 41678 HC De Hoeksche Waard JC1
0
11:00 11:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barendrecht JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rapid JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria JC4 0 0 0 0 0 0 0 0

  Victoria JC4Hoeksche Waard JC1Leonidas JC2Barendrecht JC2Gouda JC2Rapid JC2Alphen JC2
Victoria JC4  
Hoeksche Waard JC1  
Leonidas JC2  
Barendrecht JC2  
Gouda JC2  
Rapid JC2  
Alphen JC2  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Barendrecht JC2 Gouda JC2 10:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JC2 Barendrecht JC2 11:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JC2 Gouda JC2 10:00 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Barendrecht JC2 Alphen JC2 8:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht JC2 Rapid JC2 9:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Gouda JC2 Leonidas JC2 11:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JC1 Leonidas JC2 11:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JC1 Gouda JC2 10:30 Tienvoet, Sporthal De
  Rapid JC2 Alphen JC2 9:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Alphen JC2 Barendrecht JC2 13:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Alphen JC2 Hoeksche Waard JC1 14:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht JC2 Hoeksche Waard JC1 14:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Gouda JC2 Victoria JC4 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Gouda JC2 Rapid JC2 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Rapid JC2 Victoria JC4 11:30 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Alphen JC2 Leonidas JC2 10:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen JC2 Victoria JC4 9:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Victoria JC4 Leonidas JC2 10:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Alphen JC2 Gouda JC2 14:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Leonidas JC2 Hoeksche Waard JC1 10:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JC2 Hoeksche Waard JC1 11:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JC2 Leonidas JC2 10:00 Hoefslag, Sporthal De
  Victoria JC4 Gouda JC2 14:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Victoria JC4 Alphen JC2 13:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Alphen JC2 Rapid JC2 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Hoeksche Waard JC1 Victoria JC4 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JC1 Barendrecht JC2 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas JC2 Alphen JC2 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JC2 Rapid JC2 11:30 Leonidas Hockey Dome
  Victoria JC4 Barendrecht JC2 16:10 Tienvoet, Sporthal De
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Barendrecht JC2 Leonidas JC2 12:10 Dick van Dijkhal
  Gouda JC2 Barendrecht JC2 11:30 Dick van Dijkhal
  Hoeksche Waard JC1 Rapid JC2 13:40 Victoria Sporthal
  Leonidas JC2 Gouda JC2 12:50 Dick van Dijkhal
  Victoria JC4 Hoeksche Waard JC1 13:00 Victoria Sporthal
  Victoria JC4 Rapid JC2 14:20 Victoria Sporthal
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Gouda JC2 Alphen JC2 12:50 Dick van Dijkhal
  Gouda JC2 Hoeksche Waard JC1 11:30 Dick van Dijkhal
  Hoeksche Waard JC1 Alphen JC2 12:10 Dick van Dijkhal
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Barendrecht JC2 Victoria JC4 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JC2 Victoria JC4 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JC2 Barendrecht JC2 9:30 Leonidas Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links