Kies een ander team :
MA1 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 45960 HC Ypenburg MA2
0
15:05 15:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
11 dec 45346 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA3
0
13:45 14:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
9 jan 45728 HDS MA12-C
30
10:55 12:10 uit Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
9 jan 45467 HC Pijnacker MA2
30
11:35 12:50 uit Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
16 jan 45163 HV Westland MA2
35
15:30 16:50 uit Maasdijk Sporthal
  Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM MAASDIJK
hal: veld1
 
16 jan 45470 HC Ypenburg MA2
35
14:50 16:10 uit Maasdijk Sporthal
  Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM MAASDIJK
hal: veld1
 
23 jan 45064 HV Bleiswijk MA1
20
14:25 15:30 uit Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
23 jan 44809 HC Pijnacker MA2
20
15:05 16:10 thuis Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
30 jan 44947 HV Westland MA2
0
16:05 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
30 jan 45376 HV Bleiswijk MA1
0
14:45 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
20 feb 45183 Berkel Rodenrijs MA3
35
14:50 16:10 uit Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
20 feb 45126 HDS MA12-C
35
15:30 16:50 thuis Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDS MA12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pijnacker MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ypenburg MA2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Bleiswijk MA1Gouda MA1Pijnacker MA2Berkel-Rodenrijs MA3Ypenburg MA2Westland MA2HDS MA12-C
Bleiswijk MA1  
Gouda MA1  
Pijnacker MA2  
Berkel-Rodenrijs MA3  
Ypenburg MA2  
Westland MA2  
HDS MA12-C  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MA3 Ypenburg MA2 15:10 Dick van Dijkhal
  Gouda MA1 Ypenburg MA2 15:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MA1 Berkel-Rodenrijs MA3 14:30 Dick van Dijkhal
  HDS MA12-C Westland MA2 13:50 Craeyenest Hockey Dome
  HDS MA12-C Pijnacker MA2 12:30 Craeyenest Hockey Dome
  Pijnacker MA2 Westland MA2 13:10 Craeyenest Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA3 Bleiswijk MA1 12:50 Rijneveen, Sporthal
  Berkel-Rodenrijs MA3 Westland MA2 11:30 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MA1 Westland MA2 12:10 Rijneveen, Sporthal
  HDS MA12-C Gouda MA1 12:10 Emerald, sporthal
  Pijnacker MA2 Gouda MA1 12:50 Emerald, sporthal
  Pijnacker MA2 HDS MA12-C 11:30 Emerald, sporthal
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Westland MA2 Gouda MA1 16:50 Maasdijk Sporthal
  Westland MA2 Ypenburg MA2 15:30 Maasdijk Sporthal
  Ypenburg MA2 Gouda MA1 16:10 Maasdijk Sporthal
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Bleiswijk MA1 Pijnacker MA2 16:50 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MA1 Gouda MA1 15:30 Rijneveen, Sporthal
  Gouda MA1 Pijnacker MA2 16:10 Rijneveen, Sporthal
  Westland MA2 HDS MA12-C 15:50 Westlandhal
  Ypenburg MA2 HDS MA12-C 15:10 Westlandhal
  Ypenburg MA2 Westland MA2 14:30 Westlandhal
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Gouda MA1 Westland MA2 16:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MA1 Bleiswijk MA1 15:30 Dick van Dijkhal
  Pijnacker MA2 Ypenburg MA2 15:30 Emerald, sporthal
  Pijnacker MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 16:50 Emerald, sporthal
  Westland MA2 Bleiswijk MA1 16:10 Dick van Dijkhal
  Ypenburg MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 16:10 Emerald, sporthal
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA3 Pijnacker MA2 14:50 Oostmeer, Sporthal de
  Bleiswijk MA1 Ypenburg MA2 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  HDS MA12-C Bleiswijk MA1 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  HDS MA12-C Ypenburg MA2 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Westland MA2 Pijnacker MA2 14:10 Oostmeer, Sporthal de
  Westland MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 13:30 Oostmeer, Sporthal de
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA3 HDS MA12-C 14:10 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MA1 Berkel-Rodenrijs MA3 14:50 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MA1 HDS MA12-C 13:30 Rijneveen, Sporthal
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA3 Gouda MA1 16:10 Craeyenest Hockey Dome
  Gouda MA1 HDS MA12-C 16:50 Craeyenest Hockey Dome
  HDS MA12-C Berkel-Rodenrijs MA3 15:30 Craeyenest Hockey Dome
  Pijnacker MA2 Bleiswijk MA1 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MA2 Pijnacker MA2 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MA2 Bleiswijk MA1 16:50 Ring Pass Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links