Kies een ander team :
MA2 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 45323 HC Waddinxveen MA1
15
12:05 12:50 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
12 dec 44729 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA4
15
11:25 12:10 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
18 dec 45151 HC Alphen MA2
25
14:55 15:50 uit Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
18 dec 44795 HC Capelle MA1
25
14:15 15:10 uit Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
8 jan 45164 OMHC MA2
0
13:00 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
8 jan 45726 HC Waddinxveen MA1
0
14:20 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
15 jan 45862 HC Capelle MA1
0
16:20 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
15 jan 45650 Hockey Club Rotterdam MA9
0
15:00 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
22 jan 45959 HC Alphen MA2
25
17:15 18:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
22 jan 45459 OMHC MA2
25
16:35 17:30 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
29 jan 45227 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA4
25
17:15 18:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
29 jan 44964 Hockey Club Rotterdam MA9
25
16:35 17:30 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ommoord MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam MA9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waddinxveen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zoetermeer MA4 0 0 0 0 0 0 0 0

  Capelle MA1Zoetermeer MA4Gouda MA2Ommoord MA2Alphen MA2Waddinxveen MA1Rotterdam MA9
Capelle MA1  
Zoetermeer MA4  
Gouda MA2  
Ommoord MA2  
Alphen MA2  
Waddinxveen MA1  
Rotterdam MA9  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Waddinxveen MA1 Gouda MA2 12:50 Dreef, Sporthal De
  Zoetermeer MA4 Gouda MA2 12:10 Dreef, Sporthal De
  Zoetermeer MA4 Waddinxveen MA1 11:30 Dreef, Sporthal De
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Alphen MA2 Gouda MA2 15:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen MA2 Capelle MA1 14:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Capelle MA1 Gouda MA2 15:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZONDAG 2 JANUARI 2022
  Ommoord MA2 Zoetermeer MA4 14:30 HDM/ Skihut Dome
  Ommoord MA2 Rotterdam MA9 15:10 HDM/ Skihut Dome
  Zoetermeer MA4 Rotterdam MA9 15:50 HDM/ Skihut Dome
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Gouda MA2 Ommoord MA2 13:30 Dick van Dijkhal
  Gouda MA2 Waddinxveen MA1 14:50 Dick van Dijkhal
  Ommoord MA2 Waddinxveen MA1 14:10 Dick van Dijkhal
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Capelle MA1 Zoetermeer MA4 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Capelle MA1 Alphen MA2 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Zoetermeer MA4 Alphen MA2 12:10 Erasmus Sport Centrum
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Alphen MA2 Zoetermeer MA4 11:40 Dreef, Sporthal De
  Gouda MA2 Capelle MA1 16:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MA2 Rotterdam MA9 15:30 Dick van Dijkhal
  Rotterdam MA9 Capelle MA1 16:10 Dick van Dijkhal
  Waddinxveen MA1 Zoetermeer MA4 11:00 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MA1 Alphen MA2 12:20 Dreef, Sporthal De
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Capelle MA1 Rotterdam MA9 18:50 Rotterdam Hockey Dome
  Gouda MA2 Alphen MA2 18:10 Rotterdam Hockey Dome
  Ommoord MA2 Gouda MA2 17:30 Rotterdam Hockey Dome
  Ommoord MA2 Alphen MA2 18:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MA9 Waddinxveen MA1 17:30 Rotterdam Hockey Dome
  Waddinxveen MA1 Capelle MA1 18:10 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Gouda MA2 Zoetermeer MA4 18:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MA9 Zoetermeer MA4 18:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MA9 Gouda MA2 17:30 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Capelle MA1 Waddinxveen MA1 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Capelle MA1 Ommoord MA2 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Waddinxveen MA1 Ommoord MA2 12:10 Erasmus Sport Centrum
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Alphen MA2 Ommoord MA2 17:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MA9 Ommoord MA2 18:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MA9 Alphen MA2 18:10 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Alphen MA2 Waddinxveen MA1 14:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen MA2 Rotterdam MA9 13:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Ommoord MA2 Capelle MA1 18:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Waddinxveen MA1 Rotterdam MA9 14:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Zoetermeer MA4 Ommoord MA2 17:30 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MA4 Capelle MA1 18:50 Zoetermeer Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links