Kies een ander team :
MA3 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 dec 45181 G.H.C. RAPID MA4
25
14:15 15:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
18 dec 44919 Hockey Club Rotterdam MA4
25
14:55 15:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
9 jan 44798 HC Alphen MA4
0
13:00 13:30 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
9 jan 44899 Hockey Club Rotterdam MA4
0
14:20 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
15 jan 45356 HV Bleiswijk MA3
40
14:45 15:55 uit Oranje Wit Hal
  Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
 
15 jan 44942 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3
40
14:05 15:15 uit Oranje Wit Hal
  Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
 
22 jan 46004 HC Ypenburg MA3
0
16:20 16:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
22 jan 44950 HC Alphen MA4
0
15:00 15:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
29 jan 45252 HV Bleiswijk MA3
25
15:15 16:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
29 jan 46003 HC Ypenburg MA3
25
15:55 16:50 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
19 feb 44888 G.H.C. RAPID MA4
40
10:30 11:40 thuis Oranje Wit Hal
  Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
 
19 feb 45824 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3
40
09:50 11:00 thuis Oranje Wit Hal
  Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gouda MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ypenburg MA3 0 0 0 0 0 0 0 0

  Rotterdam MA4Dordrecht MA3Gouda MA3Ypenburg MA3Alphen MA4Bleiswijk MA3Rapid MA4
Rotterdam MA4  
Dordrecht MA3  
Gouda MA3  
Ypenburg MA3  
Alphen MA4  
Bleiswijk MA3  
Rapid MA4  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Alphen MA4 Bleiswijk MA3 15:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen MA4 Rapid MA4 14:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Dordrecht MA3 Ypenburg MA3 15:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rapid MA4 Bleiswijk MA3 15:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Rotterdam MA4 Dordrecht MA3 14:30 Rotterdam Hockey Dome
  Ypenburg MA3 Rotterdam MA4 15:50 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Dordrecht MA3 Alphen MA4 15:10 Ring Pass Hockey Dome
  Rapid MA4 Gouda MA3 15:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MA4 Gouda MA3 15:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MA4 Rapid MA4 14:30 Rotterdam Hockey Dome
  Ypenburg MA3 Alphen MA4 15:50 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MA3 Dordrecht MA3 14:30 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Alphen MA4 Gouda MA3 13:30 Dick van Dijkhal
  Alphen MA4 Rotterdam MA4 14:10 Dick van Dijkhal
  Bleiswijk MA3 Rapid MA4 14:50 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MA3 Ypenburg MA3 13:30 Rijneveen, Sporthal
  Gouda MA3 Rotterdam MA4 14:50 Dick van Dijkhal
  Ypenburg MA3 Rapid MA4 14:10 Rijneveen, Sporthal
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Bleiswijk MA3 Gouda MA3 15:55 Oranje Wit Hal
  Dordrecht MA3 Bleiswijk MA3 16:35 Oranje Wit Hal
  Dordrecht MA3 Gouda MA3 15:15 Oranje Wit Hal
  Rapid MA4 Rotterdam MA4 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MA4 Ypenburg MA3 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rotterdam MA4 Ypenburg MA3 14:40 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Alphen MA4 Ypenburg MA3 16:10 Dick van Dijkhal
  Gouda MA3 Ypenburg MA3 16:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MA3 Alphen MA4 15:30 Dick van Dijkhal
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Gouda MA3 Bleiswijk MA3 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MA3 Gouda MA3 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MA3 Bleiswijk MA3 15:30 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Alphen MA4 Dordrecht MA3 16:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MA4 Alphen MA4 16:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MA4 Dordrecht MA3 17:20 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Bleiswijk MA3 Rotterdam MA4 15:30 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MA3 Dordrecht MA3 16:50 Rijneveen, Sporthal
  Dordrecht MA3 Rotterdam MA4 16:10 Rijneveen, Sporthal
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Bleiswijk MA3 Alphen MA4 15:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Dordrecht MA3 Rapid MA4 12:20 Oranje Wit Hal
  Gouda MA3 Rapid MA4 11:40 Oranje Wit Hal
  Gouda MA3 Dordrecht MA3 11:00 Oranje Wit Hal
  Rotterdam MA4 Alphen MA4 16:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Rotterdam MA4 Bleiswijk MA3 16:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links