Kies een ander team :
MA4 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 45872 HCRB MA2
20
14:20 15:10 thuis Victoria Sporthal
  Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
11 dec 44821 HV Victoria MA5
20
13:40 14:30 uit Victoria Sporthal
  Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
19 dec 45804 MHV Evergreen MA1
30
11:10 12:10 uit Boog, Sporthal De
  Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
19 dec 45308 M.H.C. Krimpen MA3
30
10:30 11:30 uit Boog, Sporthal De
  Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
8 jan 45218 Berkel Rodenrijs MA6
20
13:20 14:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
8 jan 45905 HC De IJssel MA3
20
14:00 14:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
15 jan 45093 HC De IJssel MA3
25
13:55 14:50 thuis Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
15 jan 45552 HV Victoria MA5
25
12:35 13:30 thuis Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
 
23 jan 45848 MHV Evergreen MA1
0
13:00 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
23 jan 45220 HCRB MA2
0
14:20 14:50 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
6 feb 45835 M.H.C. Krimpen MA3
20
13:20 14:10 thuis Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
6 feb 45828 Berkel Rodenrijs MA6
20
14:00 14:50 thuis Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCRB MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJssel MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krimpen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MA5 0 0 0 0 0 0 0 0

  Evergreen MA1Gouda MA4IJssel MA3HCRB MA2Victoria MA5Berkel-Rodenrijs MA6Krimpen MA3
Evergreen MA1  
Gouda MA4  
IJssel MA3  
HCRB MA2  
Victoria MA5  
Berkel-Rodenrijs MA6  
Krimpen MA3  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Evergreen MA1 Krimpen MA3 12:50 Wethouder Smit hal
  Evergreen MA1 IJssel MA3 11:30 Wethouder Smit hal
  Gouda MA4 HCRB MA2 15:10 Victoria Sporthal
  Krimpen MA3 IJssel MA3 12:10 Wethouder Smit hal
  Victoria MA5 HCRB MA2 15:50 Victoria Sporthal
  Victoria MA5 Gouda MA4 14:30 Victoria Sporthal
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MA6 HCRB MA2 15:10 Parkzoom, Sportcentrum
  Evergreen MA1 Gouda MA4 12:10 Boog, Sporthal De
  IJssel MA3 Berkel-Rodenrijs MA6 14:30 Parkzoom, Sportcentrum
  IJssel MA3 HCRB MA2 15:50 Parkzoom, Sportcentrum
  Krimpen MA3 Evergreen MA1 12:50 Boog, Sporthal De
  Krimpen MA3 Gouda MA4 11:30 Boog, Sporthal De
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA6 Gouda MA4 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs MA6 IJssel MA3 13:30 Leonidas Hockey Dome
  IJssel MA3 Gouda MA4 14:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  HCRB MA2 Victoria MA5 12:10 Boog, Sporthal De
  Krimpen MA3 HCRB MA2 11:30 Boog, Sporthal De
  Krimpen MA3 Victoria MA5 12:50 Boog, Sporthal De
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Gouda MA4 IJssel MA3 14:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Gouda MA4 Victoria MA5 13:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Victoria MA5 IJssel MA3 14:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Evergreen MA1 Berkel-Rodenrijs MA6 14:10 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB MA2 Evergreen MA1 13:30 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB MA2 Berkel-Rodenrijs MA6 14:50 Sporthoeve, Sporthal de
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA6 Krimpen MA3 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs MA6 Victoria MA5 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Evergreen MA1 HCRB MA2 14:10 Dick van Dijkhal
  Gouda MA4 Evergreen MA1 13:30 Dick van Dijkhal
  HCRB MA2 Gouda MA4 14:50 Dick van Dijkhal
  Victoria MA5 Krimpen MA3 12:10 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Gouda MA4 Krimpen MA3 14:10 Rijneveen, Sporthal
  Gouda MA4 Berkel-Rodenrijs MA6 14:50 Rijneveen, Sporthal
  Krimpen MA3 Berkel-Rodenrijs MA6 13:30 Rijneveen, Sporthal
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA6 Evergreen MA1 17:40 Victoria Sporthal
  Victoria MA5 Evergreen MA1 18:20 Victoria Sporthal
  Victoria MA5 Berkel-Rodenrijs MA6 17:00 Victoria Sporthal
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  HCRB MA2 Krimpen MA3 15:30 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB MA2 IJssel MA3 16:50 Sporthoeve, Sporthal de
  IJssel MA3 Krimpen MA3 16:10 Sporthoeve, Sporthal de
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Evergreen MA1 Victoria MA5 12:50 Wethouder Smit hal
  IJssel MA3 Victoria MA5 12:10 Wethouder Smit hal
  IJssel MA3 Evergreen MA1 11:30 Wethouder Smit hal

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links