Kies een ander team :
MB2 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 44005 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB3
25
12:15 13:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
11 dec 44099 Hockey Club Rotterdam MB9
25
11:35 12:30 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
19 dec 43382 HC Alphen MB3
0
10:00 10:30 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
19 dec 43413 HV Bleiswijk MB1
0
11:20 11:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
9 jan 42601 Berkel Rodenrijs MB5
30
11:50 12:50 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
9 jan 42636 Leidse Hockey Club Roomburg MB4
30
11:10 12:10 thuis Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
23 jan 43821 HV Bleiswijk MB1
20
14:00 14:50 uit Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
23 jan 43860 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB3
20
13:20 14:10 uit Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
30 jan 42821 Hockey Club Rotterdam MB9
30
11:10 12:10 thuis Oudendijk, Sporthal
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
30 jan 42786 Leidse Hockey Club Roomburg MB4
30
10:30 11:30 uit Oudendijk, Sporthal
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
20 feb 43154 Berkel Rodenrijs MB5
0
14:20 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
20 feb 43191 HC Alphen MB3
0
13:00 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bleiswijk MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gouda MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roomburg MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MB9 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zoetermeer MB3 0 0 0 0 0 0 0 0

  Rotterdam MB9Alphen MB3Bleiswijk MB1Zoetermeer MB3Gouda MB2Roomburg MB4Berkel-Rodenrijs MB5
Rotterdam MB9  
Alphen MB3  
Bleiswijk MB1  
Zoetermeer MB3  
Gouda MB2  
Roomburg MB4  
Berkel-Rodenrijs MB5  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Bleiswijk MB1 Alphen MB3 11:10 Oudendijk, Sporthal
  Gouda MB2 Zoetermeer MB3 13:10 Rotterdam Hockey Dome
  Roomburg MB4 Bleiswijk MB1 10:30 Oudendijk, Sporthal
  Roomburg MB4 Alphen MB3 11:50 Oudendijk, Sporthal
  Rotterdam MB9 Zoetermeer MB3 13:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB9 Gouda MB2 12:30 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Alphen MB3 Bleiswijk MB1 11:10 Dick van Dijkhal
  Alphen MB3 Gouda MB2 10:30 Dick van Dijkhal
  Gouda MB2 Bleiswijk MB1 11:50 Dick van Dijkhal
ZONDAG 2 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB5 Zoetermeer MB3 10:30 HDM/ Skihut Dome
  Roomburg MB4 Zoetermeer MB3 11:50 HDM/ Skihut Dome
  Roomburg MB4 Berkel-Rodenrijs MB5 11:10 HDM/ Skihut Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Alphen MB3 Rotterdam MB9 12:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen MB3 Zoetermeer MB3 11:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Berkel-Rodenrijs MB5 Gouda MB2 12:50 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MB5 Roomburg MB4 11:30 Oostmeer, Sporthal de
  Gouda MB2 Roomburg MB4 12:10 Oostmeer, Sporthal de
  Zoetermeer MB3 Rotterdam MB9 12:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Alphen MB3 Roomburg MB4 12:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Berkel-Rodenrijs MB5 Bleiswijk MB1 14:50 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MB5 Rotterdam MB9 13:30 Ackers, Sporthal De
  Rotterdam MB9 Bleiswijk MB1 14:10 Ackers, Sporthal De
  Zoetermeer MB3 Alphen MB3 11:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Zoetermeer MB3 Roomburg MB4 12:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Bleiswijk MB1 Gouda MB2 14:50 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MB1 Zoetermeer MB3 13:30 Rijneveen, Sporthal
  Zoetermeer MB3 Gouda MB2 14:10 Rijneveen, Sporthal
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Bleiswijk MB1 Berkel-Rodenrijs MB5 12:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Gouda MB2 Rotterdam MB9 12:10 Oudendijk, Sporthal
  Roomburg MB4 Gouda MB2 11:30 Oudendijk, Sporthal
  Rotterdam MB9 Roomburg MB4 12:50 Oudendijk, Sporthal
  Zoetermeer MB3 Berkel-Rodenrijs MB5 12:50 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MB3 Bleiswijk MB1 11:30 Zoetermeer Hockey Dome
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Alphen MB3 Berkel-Rodenrijs MB5 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB9 Berkel-Rodenrijs MB5 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB9 Alphen MB3 16:50 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB5 Alphen MB3 14:10 Dick van Dijkhal
  Bleiswijk MB1 Roomburg MB4 13:30 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MB1 Rotterdam MB9 14:50 Rijneveen, Sporthal
  Gouda MB2 Alphen MB3 13:30 Dick van Dijkhal
  Gouda MB2 Berkel-Rodenrijs MB5 14:50 Dick van Dijkhal
  Roomburg MB4 Rotterdam MB9 14:10 Rijneveen, Sporthal

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links