Kies een ander team :
MB3 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 43862 HV Victoria MB5
15
10:55 11:40 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
11 dec 43777 HC Waddinxveen MB2
15
10:15 11:00 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
16 jan 43455 HC Alphen MB5
20
11:20 12:10 thuis Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
16 jan 43492 HC Capelle MB2
20
10:40 11:30 thuis Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
22 jan 43219 HC Pijnacker MB5
0
13:00 13:30 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
22 jan 43295 HC Alphen MB5
0
14:20 14:50 uit Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
29 jan 44058 Hockey Club Rotterdam MB6
25
13:55 14:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
29 jan 43998 HV Victoria MB5
25
13:15 14:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
12 feb 42937 HC Pijnacker MB5
0
14:20 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
12 feb 42974 HC Waddinxveen MB2
0
13:00 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
19 feb 42728 HC Capelle MB2
20
10:40 11:30 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
19 feb 42678 Hockey Club Rotterdam MB6
20
11:20 12:10 thuis Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pijnacker MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waddinxveen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Rotterdam MB6Capelle MB2Gouda MB3Victoria MB5Waddinxveen MB2Alphen MB5Pijnacker MB5
Rotterdam MB6  
Capelle MB2  
Gouda MB3  
Victoria MB5  
Waddinxveen MB2  
Alphen MB5  
Pijnacker MB5  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Capelle MB2 Pijnacker MB5 11:10 Rotterdam Hockey Dome
  Gouda MB3 Victoria MB5 11:40 Dreef, Sporthal De
  Rotterdam MB6 Capelle MB2 11:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB6 Pijnacker MB5 10:30 Rotterdam Hockey Dome
  Waddinxveen MB2 Victoria MB5 12:20 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MB2 Gouda MB3 11:00 Dreef, Sporthal De
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Pijnacker MB5 Victoria MB5 11:50 Emerald, sporthal
  Pijnacker MB5 Alphen MB5 10:30 Emerald, sporthal
  Victoria MB5 Alphen MB5 11:10 Emerald, sporthal
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Alphen MB5 Rotterdam MB6 11:40 Dreef, Sporthal De
  Pijnacker MB5 Capelle MB2 17:40 Victoria Sporthal
  Victoria MB5 Capelle MB2 17:00 Victoria Sporthal
  Victoria MB5 Pijnacker MB5 18:20 Victoria Sporthal
  Waddinxveen MB2 Alphen MB5 11:00 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MB2 Rotterdam MB6 12:20 Dreef, Sporthal De
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Capelle MB2 Alphen MB5 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Gouda MB3 Alphen MB5 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Gouda MB3 Capelle MB2 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Pijnacker MB5 Waddinxveen MB2 12:50 Emerald, sporthal
  Pijnacker MB5 Rotterdam MB6 11:30 Emerald, sporthal
  Rotterdam MB6 Waddinxveen MB2 12:10 Emerald, sporthal
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Alphen MB5 Pijnacker MB5 14:10 Dick van Dijkhal
  Alphen MB5 Gouda MB3 14:50 Dick van Dijkhal
  Capelle MB2 Victoria MB5 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Capelle MB2 Waddinxveen MB2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Pijnacker MB5 Gouda MB3 13:30 Dick van Dijkhal
  Victoria MB5 Waddinxveen MB2 14:50 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Alphen MB5 Waddinxveen MB2 15:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen MB5 Capelle MB2 16:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Rotterdam MB6 Gouda MB3 14:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB6 Victoria MB5 13:30 Rotterdam Hockey Dome
  Victoria MB5 Gouda MB3 14:10 Rotterdam Hockey Dome
  Waddinxveen MB2 Capelle MB2 16:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Alphen MB5 Victoria MB5 15:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Gouda MB3 Pijnacker MB5 14:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MB3 Waddinxveen MB2 13:30 Dick van Dijkhal
  Rotterdam MB6 Alphen MB5 16:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Victoria MB5 Rotterdam MB6 16:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Waddinxveen MB2 Pijnacker MB5 14:10 Dick van Dijkhal
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Capelle MB2 Rotterdam MB6 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Capelle MB2 Gouda MB3 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Gouda MB3 Rotterdam MB6 12:10 Erasmus Sport Centrum

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links