Kies een ander team :
MC1 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 40623 Hockey Club Rotterdam MC3
0
11:05 11:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
11 dec 40582 L.S.C. ALECTO MC1
0
09:45 10:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
18 dec 39427 De Kieviten MC1
25
10:00 11:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
18 dec 39514 Hockey Club Rotterdam MC3
25
10:40 11:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
9 jan 40462 L.S.C. ALECTO MC1
40
10:05 11:30 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
 
9 jan 40500 LOHC MC2
40
10:45 12:10 thuis Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
 
15 jan 39783 HV Bleiswijk MC1
40
12:45 14:10 uit Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
15 jan 39883 LOHC MC2
40
13:25 14:50 uit Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
22 jan 40951 De Kieviten MC1
15
09:20 10:20 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
22 jan 40992 Catwijck MC1
15
08:00 09:00 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
30 jan 39590 Catwijck MC1
20
11:05 12:10 uit Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
30 jan 39639 HV Bleiswijk MC1
20
11:45 12:50 thuis Rijneveen, Sporthal
  Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Catwijck MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gouda MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kieviten MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leiden MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotterdam MC3 0 0 0 0 0 0 0 0

  Alecto MC1Gouda MC1Kieviten MC1Leiden MC2Rotterdam MC3Catwijck MC1Bleiswijk MC1
Alecto MC1  
Gouda MC1  
Kieviten MC1  
Leiden MC2  
Rotterdam MC3  
Catwijck MC1  
Bleiswijk MC1  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Gouda MC1 Rotterdam MC3 11:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MC1 Alecto MC1 10:30 Dick van Dijkhal
  Kieviten MC1 Catwijck MC1 13:10 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden MC2 Catwijck MC1 13:50 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden MC2 Kieviten MC1 12:30 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Rotterdam MC3 Alecto MC1 11:10 Dick van Dijkhal
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Alecto MC1 Catwijck MC1 11:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto MC1 Bleiswijk MC1 10:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Catwijck MC1 Bleiswijk MC1 11:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Kieviten MC1 Gouda MC1 11:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MC3 Gouda MC1 11:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MC3 Kieviten MC1 10:30 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Alecto MC1 Leiden MC2 12:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto MC1 Gouda MC1 11:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Gouda MC1 Leiden MC2 12:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Bleiswijk MC1 Gouda MC1 14:10 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden MC2 Bleiswijk MC1 13:30 Leiden/ Wearhouse NL Dome
  Leiden MC2 Gouda MC1 14:50 Leiden/ Wearhouse NL Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Alecto MC1 Rotterdam MC3 10:10 Rijnsburgse Boys/ Middelmors
  Catwijck MC1 Rotterdam MC3 9:30 Rijnsburgse Boys/ Middelmors
  Catwijck MC1 Alecto MC1 10:50 Rijnsburgse Boys/ Middelmors
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Catwijck MC1 Kieviten MC1 9:40 Dreef, Sporthal De
  Gouda MC1 Kieviten MC1 10:20 Dreef, Sporthal De
  Gouda MC1 Catwijck MC1 9:00 Dreef, Sporthal De
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Bleiswijk MC1 Rotterdam MC3 10:50 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MC1 Leiden MC2 9:30 Rijneveen, Sporthal
  Leiden MC2 Rotterdam MC3 10:10 Rijneveen, Sporthal
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Bleiswijk MC1 Catwijck MC1 11:30 Rijneveen, Sporthal
  Catwijck MC1 Gouda MC1 12:10 Rijneveen, Sporthal
  Gouda MC1 Bleiswijk MC1 12:50 Rijneveen, Sporthal
  Kieviten MC1 Alecto MC1 12:50 Fluit, Sportcentrum de
  Kieviten MC1 Leiden MC2 11:30 Fluit, Sportcentrum de
  Leiden MC2 Alecto MC1 12:10 Fluit, Sportcentrum de
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Kieviten MC1 Bleiswijk MC1 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Kieviten MC1 Rotterdam MC3 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MC3 Bleiswijk MC1 16:50 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Alecto MC1 Kieviten MC1 9:30 Fluit, Sportcentrum de
  Bleiswijk MC1 Kieviten MC1 10:50 Fluit, Sportcentrum de
  Bleiswijk MC1 Alecto MC1 10:10 Fluit, Sportcentrum de
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Catwijck MC1 Leiden MC2 10:50 Cleijn Duin, Sporthal
  Rotterdam MC3 Catwijck MC1 9:30 Cleijn Duin, Sporthal
  Rotterdam MC3 Leiden MC2 10:10 Cleijn Duin, Sporthal

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links