Kies een ander team :
MC2 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 39875 G.H.C. RAPID MC1
0
11:20 11:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
12 dec 39834 Hockeyclub Barendrecht MC3
0
10:00 10:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
8 jan 40654 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC1
15
08:15 09:00 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
8 jan 40695 Hockey Club Rotterdam MC4
15
09:35 10:20 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
16 jan 39670 R.G.H.C. Tempo '34 MC1
35
12:35 13:40 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
16 jan 39753 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC1
35
11:55 13:00 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
30 jan 40781 Hockeyclub Barendrecht MC3
25
10:35 11:30 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
30 jan 40859 Berkel Rodenrijs MC3
25
11:15 12:10 thuis Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
6 feb 40260 Hockey Club Rotterdam MC4
25
15:55 16:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
6 feb 40175 Berkel Rodenrijs MC3
25
15:15 16:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
13 feb 40488 G.H.C. RAPID MC1
25
10:45 11:40 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Breedte 2
 
13 feb 40407 R.G.H.C. Tempo '34 MC1
25
11:25 12:20 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Breedte 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MC4 2 6 2 0 0 5 0 0
2 Tempo '34 MC1 2 3 1 0 1 2 5 0
3 Berkel-Rodenrijs MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gouda MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Barendrecht MC3 2 0 0 0 2 1 3 0

  Rotterdam MC4Berkel-Rodenrijs MC3Souburgh MC1Tempo '34 MC1Barendrecht MC3Gouda MC2Rapid MC1
Rotterdam MC4   1-0
Berkel-Rodenrijs MC3  
Souburgh MC1  
Tempo '34 MC1 0-4   2-1
Barendrecht MC3  
Gouda MC2  
Rapid MC1  

Uitslagen
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Rotterdam MC4 Barendrecht MC3 1-0 Definitief
.. Tempo '34 MC1 Barendrecht MC3 2-1 Definitief
.. Tempo '34 MC1 Rotterdam MC4 0-4 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Barendrecht MC3 Rapid MC1 11:10 Dick van Dijkhal
  Gouda MC2 Rapid MC1 11:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MC2 Barendrecht MC3 10:30 Dick van Dijkhal
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MC3 Souburgh MC1 10:30 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MC3 Rapid MC1 11:50 Ackers, Sporthal De
  Souburgh MC1 Rapid MC1 11:10 Ackers, Sporthal De
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Gouda MC2 Souburgh MC1 9:00 Dreef, Sporthal De
  Gouda MC2 Rotterdam MC4 10:20 Dreef, Sporthal De
  Souburgh MC1 Rotterdam MC4 9:40 Dreef, Sporthal De
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MC3 Tempo '34 MC1 14:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC1 Tempo '34 MC1 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC1 Berkel-Rodenrijs MC3 15:20 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Barendrecht MC3 Rotterdam MC4 15:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Rapid MC1 Barendrecht MC3 16:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Rotterdam MC4 Rapid MC1 16:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Gouda MC2 Tempo '34 MC1 13:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC1 Gouda MC2 13:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC1 Tempo '34 MC1 14:20 Blokweer, Sportcentrum
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Rapid MC1 Rotterdam MC4 12:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC1 Souburgh MC1 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rotterdam MC4 Souburgh MC1 12:40 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Barendrecht MC3 Gouda MC2 11:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht MC3 Berkel-Rodenrijs MC3 12:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Gouda MC2 Berkel-Rodenrijs MC3 12:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MC3 Tempo '34 MC1 15:40 Blokweer, Sportcentrum
  Barendrecht MC3 Souburgh MC1 16:20 Blokweer, Sportcentrum
  Berkel-Rodenrijs MC3 Rotterdam MC4 15:30 Rotterdam Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs MC3 Gouda MC2 16:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MC4 Gouda MC2 16:50 Rotterdam Hockey Dome
  Tempo '34 MC1 Souburgh MC1 15:00 Blokweer, Sportcentrum
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MC3 Barendrecht MC3 12:50 Zijde, Sporthal De
  Rapid MC1 Gouda MC2 11:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Souburgh MC1 Barendrecht MC3 12:10 Zijde, Sporthal De
  Souburgh MC1 Berkel-Rodenrijs MC3 11:30 Zijde, Sporthal De
  Tempo '34 MC1 Rapid MC1 11:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Tempo '34 MC1 Gouda MC2 12:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Rotterdam MC4 Tempo '34 MC1 10:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MC4 Berkel-Rodenrijs MC3 9:30 Rotterdam Hockey Dome
  Tempo '34 MC1 Berkel-Rodenrijs MC3 10:10 Rotterdam Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links