Kies een ander team :
MC3 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 dec 39413 HV Bleiswijk MC2
15
11:25 12:10 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
5 dec 39492 HC Waddinxveen MC2
15
12:05 12:50 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
12 dec 39631 OMHC MC5
20
11:00 11:50 thuis Swanla, Sportcentrum
  Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
 
12 dec 39588 G.H.C. RAPID MC2
20
10:20 11:10 uit Swanla, Sportcentrum
  Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
 
18 dec 40615 HC Waddinxveen MC2
0
11:20 11:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
18 dec 40574 HC De IJssel MC3
0
10:00 10:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
15 jan 40984 G.H.C. RAPID MC2
0
13:00 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
15 jan 40943 HV Bleiswijk MC2
0
14:20 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
22 jan 39782 OMHC MC5
25
14:45 15:40 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Top 1
 
22 jan 39856 HC Feijenoord MC2
25
15:25 16:20 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: Top 1
 
30 jan 40492 HC Feijenoord MC2
20
09:20 10:10 thuis Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
30 jan 40442 HC De IJssel MC3
20
08:40 09:30 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bleiswijk MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Feijenoord MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rapid MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waddinxveen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Gouda MC3Rapid MC2IJssel MC3Waddinxveen MC2Bleiswijk MC2Ommoord MC5Feijenoord MC2
Gouda MC3  
Rapid MC2  
IJssel MC3  
Waddinxveen MC2  
Bleiswijk MC2  
Ommoord MC5  
Feijenoord MC2  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
  Bleiswijk MC2 Gouda MC3 12:10 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MC2 Bleiswijk MC2 11:30 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MC2 Gouda MC3 12:50 Dreef, Sporthal De
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Bleiswijk MC2 Feijenoord MC2 8:30 Rijneveen, Sporthal
  Bleiswijk MC2 IJssel MC3 9:50 Rijneveen, Sporthal
  Feijenoord MC2 IJssel MC3 9:10 Rijneveen, Sporthal
  Gouda MC3 Ommoord MC5 11:50 Swanla, Sportcentrum
  Ommoord MC5 Rapid MC2 10:30 Swanla, Sportcentrum
  Rapid MC2 Gouda MC3 11:10 Swanla, Sportcentrum
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Gouda MC3 Waddinxveen MC2 11:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MC3 IJssel MC3 10:30 Dick van Dijkhal
  Waddinxveen MC2 IJssel MC3 11:10 Dick van Dijkhal
ZONDAG 2 JANUARI 2022
  Bleiswijk MC2 Rapid MC2 11:10 Leonidas Hockey Dome
  Feijenoord MC2 Bleiswijk MC2 10:30 Leonidas Hockey Dome
  Feijenoord MC2 Rapid MC2 11:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  IJssel MC3 Bleiswijk MC2 9:30 Rijneveen, Sporthal
  Ommoord MC5 IJssel MC3 10:10 Rijneveen, Sporthal
  Ommoord MC5 Bleiswijk MC2 10:50 Rijneveen, Sporthal
  Rapid MC2 Feijenoord MC2 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Waddinxveen MC2 Feijenoord MC2 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  Waddinxveen MC2 Rapid MC2 12:00 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Feijenoord MC2 Waddinxveen MC2 12:40 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Gouda MC3 Rapid MC2 13:30 Dick van Dijkhal
  Gouda MC3 Bleiswijk MC2 14:50 Dick van Dijkhal
  Ommoord MC5 Feijenoord MC2 12:00 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Ommoord MC5 Waddinxveen MC2 13:20 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Rapid MC2 Bleiswijk MC2 14:10 Dick van Dijkhal
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Feijenoord MC2 Gouda MC3 16:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MC2 Ommoord MC5 15:00 Topsportcentrum Rotterdam
  IJssel MC3 Waddinxveen MC2 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  Ommoord MC5 Gouda MC3 15:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Rapid MC2 IJssel MC3 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC2 Waddinxveen MC2 12:00 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Gouda MC3 Feijenoord MC2 10:10 Erasmus Sport Centrum
  IJssel MC3 Gouda MC3 9:30 Erasmus Sport Centrum
  IJssel MC3 Feijenoord MC2 10:50 Erasmus Sport Centrum
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Bleiswijk MC2 Ommoord MC5 11:40 Dreef, Sporthal De
  Bleiswijk MC2 Waddinxveen MC2 11:00 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MC2 Ommoord MC5 12:20 Dreef, Sporthal De
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  IJssel MC3 Ommoord MC5 13:30 Leonidas Hockey Dome
  IJssel MC3 Rapid MC2 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Rapid MC2 Ommoord MC5 14:10 Leonidas Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links