Kies een ander team :
MD2 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 dec 37074 HCRB MD1
0
08:00 08:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
19 dec 37117 Schoonhovense MHC MD1
0
09:20 09:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
16 jan 37977 Hockey Club Rotterdam MD15
0
12:20 12:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
16 jan 37934 OMHC MD2
0
11:00 11:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
23 jan 38037 HCRB MD1
15
08:45 09:30 uit Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
23 jan 38149 HC Alphen MD2
15
09:25 10:10 thuis Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
30 jan 36902 Berkel Rodenrijs MD4
20
11:05 11:55 thuis Zevenkampse Ring, Sporthal
  Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
30 jan 36974 OMHC MD2
20
10:25 11:15 uit Zevenkampse Ring, Sporthal
  Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
6 feb 37405 HC Alphen MD2
25
09:15 10:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
6 feb 37474 Hockey Club Rotterdam MD15
25
09:55 10:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
20 feb 37741 Schoonhovense MHC MD1
30
09:10 10:10 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
20 feb 37658 Berkel Rodenrijs MD4
30
09:50 10:50 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCRB MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MD15 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schoonhoven MD1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Gouda MD2Alphen MD2Ommoord MD2Berkel-Rodenrijs MD4Schoonhoven MD1HCRB MD1Rotterdam MD15
Gouda MD2  
Alphen MD2  
Ommoord MD2  
Berkel-Rodenrijs MD4  
Schoonhoven MD1  
HCRB MD1  
Rotterdam MD15  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MD4 Rotterdam MD15 10:50 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MD4 HCRB MD1 9:30 Ackers, Sporthal De
  Rotterdam MD15 HCRB MD1 10:10 Ackers, Sporthal De
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Alphen MD2 Ommoord MD2 8:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Alphen MD2 Schoonhoven MD1 9:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Ommoord MD2 Schoonhoven MD1 9:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs MD4 Alphen MD2 9:10 Rotterdam Hockey Dome
  Gouda MD2 HCRB MD1 8:30 Dick van Dijkhal
  Gouda MD2 Schoonhoven MD1 9:50 Dick van Dijkhal
  HCRB MD1 Schoonhoven MD1 9:10 Dick van Dijkhal
  Rotterdam MD15 Berkel-Rodenrijs MD4 9:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MD15 Alphen MD2 8:30 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Alphen MD2 Berkel-Rodenrijs MD4 10:10 Meent, Sporthal De
  Gouda MD2 Rotterdam MD15 12:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MD2 Ommoord MD2 11:30 Dick van Dijkhal
  Ommoord MD2 Rotterdam MD15 12:10 Dick van Dijkhal
  Schoonhoven MD1 Alphen MD2 10:50 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MD1 Berkel-Rodenrijs MD4 9:30 Meent, Sporthal De
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Gouda MD2 Alphen MD2 10:10 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB MD1 Alphen MD2 10:50 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB MD1 Gouda MD2 9:30 Sporthoeve, Sporthal de
  Rotterdam MD15 Ommoord MD2 10:10 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MD1 Rotterdam MD15 9:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MD1 Ommoord MD2 10:50 Meent, Sporthal De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Gouda MD2 Berkel-Rodenrijs MD4 11:55 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Ommoord MD2 Gouda MD2 11:15 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Ommoord MD2 Berkel-Rodenrijs MD4 12:35 Zevenkampse Ring, Sporthal
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Alphen MD2 Rotterdam MD15 9:30 Rotterdam Hockey Dome
  Alphen MD2 Gouda MD2 10:10 Rotterdam Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs MD4 Ommoord MD2 9:30 Swanla, Sportcentrum
  HCRB MD1 Ommoord MD2 10:50 Swanla, Sportcentrum
  HCRB MD1 Berkel-Rodenrijs MD4 10:10 Swanla, Sportcentrum
  Rotterdam MD15 Gouda MD2 10:50 Rotterdam Hockey Dome
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  HCRB MD1 Rotterdam MD15 9:30 Sporthoeve, Sporthal de
  Rotterdam MD15 Schoonhoven MD1 10:10 Sporthoeve, Sporthal de
  Schoonhoven MD1 HCRB MD1 10:50 Sporthoeve, Sporthal de
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Alphen MD2 HCRB MD1 10:50 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Berkel-Rodenrijs MD4 Schoonhoven MD1 9:30 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MD4 Gouda MD2 10:50 Oostmeer, Sporthal de
  Ommoord MD2 HCRB MD1 10:10 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Ommoord MD2 Alphen MD2 9:30 Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
  Schoonhoven MD1 Gouda MD2 10:10 Oostmeer, Sporthal de

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links