Kies een ander team :
MB11 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 dec 43416 G.H.C. RAPID MB1
45
15:50 17:20 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
19 dec 43343 HC Ypenburg MB2
45
15:10 16:40 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
23 jan 43804 G.H.C. RAPID MB1
0
12:05 12:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
23 jan 43767 Hockey Club Rotterdam MB4
0
10:45 11:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
29 jan 43027 HC Schiedam MB2
0
12:45 13:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
29 jan 43064 H.C. Derby MB2
0
14:05 14:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
5 feb 43654 H.C. Derby MB2
35
14:20 15:40 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
5 feb 43571 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MB1
35
15:00 16:20 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
12 feb 42879 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MB1
25
17:00 18:10 thuis Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
12 feb 42976 Hockey Club Rotterdam MB4
25
16:20 17:30 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
20 feb 43952 HC Ypenburg MB2
25
11:00 12:10 thuis Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
 
20 feb 43881 HC Schiedam MB2
25
10:20 11:30 uit Schiedam Hockey Dome
  Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda MB11-C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rapid MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rotterdam MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ypenburg MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Derby MB2Rotterdam MB4Souburgh MB1Ypenburg MB2Rapid MB1Schiedam MB2Gouda MB11-C
Derby MB2  
Rotterdam MB4  
Souburgh MB1  
Ypenburg MB2  
Rapid MB1  
Schiedam MB2  
Gouda MB11-C  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Rotterdam MB4 Derby MB2 15:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MB2 Rotterdam MB4 14:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MB2 Derby MB2 15:50 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Rapid MB1 Gouda MB11-C 17:20 Hoefslag, Sporthal De
  Schiedam MB2 Rotterdam MB4 15:50 Rotterdam Hockey Dome
  Schiedam MB2 Souburgh MB1 15:10 Rotterdam Hockey Dome
  Souburgh MB1 Rotterdam MB4 14:30 Rotterdam Hockey Dome
  Ypenburg MB2 Gouda MB11-C 16:40 Hoefslag, Sporthal De
  Ypenburg MB2 Rapid MB1 16:00 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Rotterdam MB4 Ypenburg MB2 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Rotterdam MB4 Schiedam MB2 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MB2 Schiedam MB2 16:50 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Rapid MB1 Schiedam MB2 13:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MB1 Schiedam MB2 13:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MB1 Rapid MB1 14:20 Blokweer, Sportcentrum
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Derby MB2 Ypenburg MB2 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MB2 Souburgh MB1 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Gouda MB11-C Rapid MB1 12:50 Dick van Dijkhal
  Gouda MB11-C Rotterdam MB4 11:30 Dick van Dijkhal
  Rotterdam MB4 Rapid MB1 12:10 Dick van Dijkhal
  Ypenburg MB2 Souburgh MB1 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Gouda MB11-C Schiedam MB2 13:30 Dick van Dijkhal
  Gouda MB11-C Derby MB2 14:50 Dick van Dijkhal
  Rapid MB1 Souburgh MB1 17:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MB1 Ypenburg MB2 16:00 Hoefslag, Sporthal De
  Schiedam MB2 Derby MB2 14:10 Dick van Dijkhal
  Souburgh MB1 Ypenburg MB2 16:40 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Derby MB2 Gouda MB11-C 15:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MB1 Derby MB2 15:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MB1 Gouda MB11-C 16:20 Blokweer, Sportcentrum
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Derby MB2 Schiedam MB2 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Gouda MB11-C Souburgh MB1 18:10 Rotterdam Hockey Dome
  Rapid MB1 Derby MB2 12:10 Schiedam Hockey Dome
  Rotterdam MB4 Gouda MB11-C 17:30 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam MB4 Souburgh MB1 18:50 Rotterdam Hockey Dome
  Schiedam MB2 Rapid MB1 11:30 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Derby MB2 Rotterdam MB4 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MB2 Rapid MB1 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Gouda MB11-C Ypenburg MB2 12:10 Schiedam Hockey Dome
  Rapid MB1 Rotterdam MB4 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Schiedam MB2 Ypenburg MB2 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Schiedam MB2 Gouda MB11-C 11:30 Schiedam Hockey Dome

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links