Kies een ander team :
M8E1 zaal

Teamfoto



Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec 33665 Berkel Rodenrijs M8E3
25
10:15 11:10 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
11 dec 33722 Hockey Club Rotterdam M8E4
25
10:55 11:50 uit Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
18 dec 34073 Berkel Rodenrijs M8E3
20
10:20 11:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
18 dec 34022 R.H.V. Leonidas M8E3
20
09:40 10:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
8 jan 33406 HV Victoria M8E3
25
11:15 12:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
8 jan 33439 Ring Pass Delft M8E1
25
10:35 11:30 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
15 jan 33521 H.C. Derby M8E1
0
12:20 12:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
15 jan 33498 R.H.V. Leonidas M8E3
0
11:00 11:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
22 jan 33981 Hockey Club Rotterdam M8E4
0
12:20 12:50 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
22 jan 33958 Ring Pass Delft M8E1
0
11:00 11:30 thuis Dick van Dijkhal
  Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
 
19 feb 33865 H.C. Derby M8E1
20
14:50 15:40 uit Victoria Sporthal
  Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
19 feb 33810 HV Victoria M8E3
20
15:30 16:20 uit Victoria Sporthal
  Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs M8E3 Gouda M8E1 11:10 Rotterdam Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs M8E3 Rotterdam M8E4 10:30 Rotterdam Hockey Dome
  Leonidas M8E3 Ring Pass Delft M8E1 11:50 Ring Pass Hockey Dome
  Leonidas M8E3 Victoria M8E3 11:10 Ring Pass Hockey Dome
  Rotterdam M8E4 Gouda M8E1 11:50 Rotterdam Hockey Dome
  Victoria M8E3 Ring Pass Delft M8E1 10:30 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Derby M8E1 Ring Pass Delft M8E1 13:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Derby M8E1 Rotterdam M8E4 12:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Gouda M8E1 Berkel-Rodenrijs M8E3 11:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas M8E3 Gouda M8E1 10:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas M8E3 Berkel-Rodenrijs M8E3 11:50 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam M8E4 Ring Pass Delft M8E1 13:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Gouda M8E1 Victoria M8E3 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft M8E1 Victoria M8E3 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft M8E1 Gouda M8E1 11:30 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Gouda M8E1 Derby M8E1 12:50 Dick van Dijkhal
  Gouda M8E1 Leonidas M8E3 11:30 Dick van Dijkhal
  Leonidas M8E3 Derby M8E1 12:10 Dick van Dijkhal
  Rotterdam M8E4 Victoria M8E3 14:50 Rotterdam Hockey Dome
  Rotterdam M8E4 Berkel-Rodenrijs M8E3 13:30 Rotterdam Hockey Dome
  Victoria M8E3 Berkel-Rodenrijs M8E3 14:10 Rotterdam Hockey Dome
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs M8E3 Victoria M8E3 14:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Derby M8E1 Berkel-Rodenrijs M8E3 14:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Derby M8E1 Victoria M8E3 13:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Gouda M8E1 Rotterdam M8E4 12:50 Dick van Dijkhal
  Gouda M8E1 Ring Pass Delft M8E1 11:30 Dick van Dijkhal
  Ring Pass Delft M8E1 Rotterdam M8E4 12:10 Dick van Dijkhal
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs M8E3 Ring Pass Delft M8E1 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs M8E3 Derby M8E1 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Ring Pass Delft M8E1 Derby M8E1 12:10 Schiedam Hockey Dome
  Rotterdam M8E4 Leonidas M8E3 13:40 Victoria Sporthal
  Victoria M8E3 Rotterdam M8E4 14:20 Victoria Sporthal
  Victoria M8E3 Leonidas M8E3 13:00 Victoria Sporthal
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Derby M8E1 Leonidas M8E3 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas M8E3 Rotterdam M8E4 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam M8E4 Derby M8E1 10:10 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs M8E3 Leonidas M8E3 12:50 Schiedam Hockey Dome
  Ring Pass Delft M8E1 Berkel-Rodenrijs M8E3 11:30 Schiedam Hockey Dome
  Ring Pass Delft M8E1 Leonidas M8E3 12:10 Schiedam Hockey Dome
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Derby M8E1 Gouda M8E1 15:40 Victoria Sporthal
  Victoria M8E3 Derby M8E1 15:00 Victoria Sporthal
  Victoria M8E3 Gouda M8E1 16:20 Victoria Sporthal

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
7-12    Algemene Leden Vergaderin
21-12    Klaverjassen
13-1    Bestuursvergadering
19-1    LISA info avond - Technis
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
Hele agenda
Handige links