Kies een ander team :
MO18-1

Teamfoto



Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 feb De Kieviten MO18-1
12:00 13:00 thuis veld 1
18 feb MHC de Reigers MO18-1
45
12:10 14:00 uit route
11 mrt hdm MO18-3
thuis
18 mrt Klein Zwitserland MO18-3
35
uit route
25 mrt HV Bleiswijk MO18-1
20
uit route
1 apr Hockeyclub Barendrecht MO18-3
thuis
15 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-2
15
uit route
22 apr HC Alphen MO18-2
thuis
13 mei VMHC Pollux MO18-1
thuis
20 mei hdm MO18-3
30
uit route
3 jun Klein Zwitserland MO18-3
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MO18-2 5 15 5 0 0 19 7 0
2 Gouda MO18-1 5 10 3 1 1 15 6 0
3 Barendrecht MO18-3 5 10 3 1 1 10 8 0
4 Klein Zwitserland MO18-3 4 6 2 0 2 11 11 0
5 Zoetermeer MO18-2 4 6 2 0 2 6 9 0
6 Pollux MO18-1 4 3 1 0 3 7 10 0
7 HDM MO18-3 4 3 1 0 3 9 16 0
8 Bleiswijk MO18-1 5 0 0 0 5 8 18 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Zoetermeer MO18-2 Barendrecht MO18-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM MO18-3 Alphen MO18-2 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda MO18-1 Bleiswijk MO18-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Alphen MO18-2 Zoetermeer MO18-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-3 HDM MO18-3 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk MO18-1 Pollux MO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht MO18-3 Gouda MO18-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Pollux MO18-1 Barendrecht MO18-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda MO18-1 Zoetermeer MO18-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-3 Alphen MO18-2 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. HDM MO18-3 Bleiswijk MO18-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Bleiswijk MO18-1 Klein Zwitserland MO18-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht MO18-3 HDM MO18-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer MO18-2 Pollux MO18-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen MO18-2 Gouda MO18-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Bleiswijk MO18-1 Alphen MO18-2 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Pollux MO18-1 Gouda MO18-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland MO18-3 Barendrecht MO18-3 (2-3)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Pollux MO18-1 Klein Zwitserland MO18-3 11:00 Sportpark Kooikersweg
ZATERDAG 4 MAART 2023
  HDM MO18-3 Zoetermeer MO18-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Barendrecht MO18-3 Bleiswijk MO18-1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Zoetermeer MO18-2 Klein Zwitserland MO18-3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Gouda MO18-1 HDM MO18-3 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Pollux MO18-1 Alphen MO18-2 0:00 Sportpark Kooikersweg
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Bleiswijk MO18-1 Zoetermeer MO18-2 0:00 Sportpark Merenveld
  HDM MO18-3 Pollux MO18-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Alphen MO18-2 Barendrecht MO18-3 0:00 Sportpark Zegersloot
  Klein Zwitserland MO18-3 Gouda MO18-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Bleiswijk MO18-1 Gouda MO18-1 0:00 Sportpark Merenveld
  Barendrecht MO18-3 Zoetermeer MO18-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Alphen MO18-2 HDM MO18-3 0:00 Sportpark Zegersloot
  Klein Zwitserland MO18-3 Pollux MO18-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Pollux MO18-1 Bleiswijk MO18-1 0:00 Sportpark Kooikersweg
  HDM MO18-3 Klein Zwitserland MO18-3 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Zoetermeer MO18-2 Alphen MO18-2 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Gouda MO18-1 Barendrecht MO18-3 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Barendrecht MO18-3 Pollux MO18-1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Zoetermeer MO18-2 Gouda MO18-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Alphen MO18-2 Klein Zwitserland MO18-3 0:00 Sportpark Zegersloot
  Bleiswijk MO18-1 HDM MO18-3 0:00 Sportpark Merenveld
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Klein Zwitserland MO18-3 Bleiswijk MO18-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Pollux MO18-1 Zoetermeer MO18-2 0:00 Sportpark Kooikersweg
  HDM MO18-3 Barendrecht MO18-3 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Gouda MO18-1 Alphen MO18-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Alphen MO18-2 Bleiswijk MO18-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Barendrecht MO18-3 Klein Zwitserland MO18-3 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Zoetermeer MO18-2 HDM MO18-3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Gouda MO18-1 Pollux MO18-1 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Alphen MO18-2 Pollux MO18-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Klein Zwitserland MO18-3 Zoetermeer MO18-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Bleiswijk MO18-1 Barendrecht MO18-3 0:00 Sportpark Merenveld
  HDM MO18-3 Gouda MO18-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Barendrecht MO18-3 Alphen MO18-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Zoetermeer MO18-2 Bleiswijk MO18-1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Gouda MO18-1 Klein Zwitserland MO18-3 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Pollux MO18-1 HDM MO18-3 0:00 Sportpark Kooikersweg

Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
24-2    Klaverjassen
31-3    Klaverjassen
28-4    Klaverjassen
26-5    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links